Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szimpla beszélgetős séta...

Egy szimpla beszélgetős séta jó első találkozásnak vagy legyen valami több is?

Figyelt kérdés
sziasztok. Van egy lány akivel sokat beszéltem interneten át, de még nem találkoztunk kettesben. egy beszélgetős séta elég elsőnek vagy esetleg egy sütizés vagy valami legyen még benne?

2013. szept. 22. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hat ha jol nezel ki akkor talan eleg egy darabig de vigyaz mert ha talal jobat repulsz. szal kene vegyel neki vmi dragat persze ehez penzes kene legyel.
2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Séta + pizzásás, vagy üccsi.
2013. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jó az, nem kell több.
2013. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ne a pénzem miatt akarjon velem lenni... Vehetnék de akkor már nem miattam lenne velem hanem a pénzem miatt...

amúgy 18/F vagyok.

2013. szept. 22. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a sétálás kezdetnek teljesen jó. Legalábbis nekem megfelelne. Ha úgy gondolod, megkérdezheted, hogy nem akar-e később valahova beülni, aztán majd meglátjátok. 18/L
2013. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
sajan nem te dontod el vagy a kulsod miatt lesz veled egy csaj van a penzed miatt mas nincs.
2013. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amíg nem tud a pénzről addig csak engem lát...
2013. szept. 22. 16:53
 8/16 AeonFLUX ***** válasza:
Azért valamire hívd meg, ne légy skót!
2013. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ha úgy adódik akkor felvetem mit szólna egy sütihez, vagy egy üdítőhöz, de akkor először csak egy beszélgetős sétára hívom el.
2013. szept. 22. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os: látszik, hogy kicsit sem vagy tapasztalt ilyen téren, ha ez a véleményed a lányokról. Vagy ha veled mindig ez történik, akkor el kellene gondolkoznod, hogy nem te rontasz-e el valamit, esetleg hagyod magad kihasználni.
2013. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!