Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen hatása van a napfénykőnek?

Milyen hatása van a napfénykőnek?

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Naphoz, mint asztrológiai égitesthez párosított tulajdonságokat szokták a kőhöz társítani. Nem ismerem a követ, nem tudom igaz e ez. Csak leírást láttam. A Naphoz főleg a személyiség, és a hangulat derűs, fényes, másokat is megvilágító, megvilágosító tulajdonságokat társítják. Kő esetén nem szoktak negatív tulajdonságokról beszélni, amikkel esetleg a viselőnek számolni kell, de ha már ezek a tulajdonságok eleve kifejezettek a személynél, nem szokták ajánlani az erősítő köveket, mert átcsapástól tartanak. Ez esetben arroganciába, pökhendiségbe, mások fölötti uralkodásra a saját karizma által, és hasonlókra kell gondolni. Aztán hogy ez a kő tényleg tesz e hasonlókat, azt nem tudom. Ilyen hatású kövekkel nem szeretek foglalkozni.
2015. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont olyan hatása van, mint az összes többi kőnek, azaz semmilyen.
2015. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Üdv! Napkő (aranyhomok)

[link]

2015. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!