Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen receptet ad a vonzás...

Milyen receptet ad a vonzás törvénye arra az esetre, ha valaki súlyos pszichés beteggel él együtt, aki állandóan negatív (a betegsége miatt, amit nem tud irányítani, mert olyan állapotban van), és kimeríti a családot idegileg?

Figyelt kérdés

Gyakorlati tanács: költözés, tudom, de ha az nem megy egyik napról a másikra, és várni kell?

És mi van a beteg házastársával, aki nem akarja magára hagyni, nehogy hülyeséget csináljon a beteg, de őt is megviseli?

Tapasztaltam magamon, hogy ez az elmélet működik, akárminek hívjuk, a jó és a kevésbé jó is, csak van, amikor nem csak rajtunk múlik, és az húz le, ami körülvesz minket.


2015. dec. 22. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valakinek pszichés problémái vannak, jobb ha nem feszegeti az olyan témákat mint pl. meditáció, agykontroll, autoszuggesszió,... és a vonzás törvényének alkalmazása is ide tartozik. Egy egészséges embernek is lehetnek furcsa élményei, de ha valaki pszichésen instabil, baromi könnyen ronthat a helyzetén.
2015. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb a hooponopono, egyszerű, semmit nem veszíthetsz, próbáld ki. Az interneten rákereshetsz ha nem ismered, kismillió leírást, topikot találsz.
2015. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A vonzás nem használható ebben az esetben hatékonyan. A környezetnek sem, és a betegnek sem. A beteg ilyen állapotban jobb ha semmilyen ezoterikus eredetű dologgal sem kísérletezik, a körülötte élők pedig a vonzással csak összezavarják. Sokkal hatékonyabb a környezet számára, ha az akaraterőt, és optimizmust erősítik magukban. Az optimizmust sem feltétlen jó vonzással, mert az hathat a betegre is, inkább az akaraterő által érdemes a hangulatot kiigazítani. Ez a betegre sem lesz rossz hatással.
2015. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a betegnek kellene ezt vagy valamit használni, hanem a családtagoknak, akik egy fedél alatt élnek vele és hallgatják a kitöréseit.
2015. dec. 22. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

A súlyos pszichés beteg nem te vagy?


[link]


[link]

2015. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenki ki van merülve ebben, a beteg családtagnak meg nem igazán van betegségtudata.
2015. dec. 22. 14:39
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a beteg, csak a betegnek egy hónapok óta kialvatlan közvetlen családtagja.
2015. dec. 22. 14:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Amíg nincs betegségtudata, vagy legalább el nem fogadja, hogy esetleg beteg, addig nem tudtok mit tenni. Sem magatokért, sem érte.
2015. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én próbálok keresni valami olyan módszert, amivel talpon lehet maradni, a hagyományos meditációkhoz csend kell, az meg itt nincs.
2015. dec. 22. 15:59
 10/14 Legoman ***** válasza:

Ez attól függ milyen kitörései vannak.

Építsetek ki egy biztonságos helyet számára, hogy ott kitudja élni a rohamait.

A legjobb lenne felderíteni viszont, hogy mi okozza ezeket a kitöréseket, mert valószínű lelki okai vannak, sőt egészen biztos, majd ezen változtatni.

2015. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!