Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy állandóan...

Mit lehet tenni egy állandóan panaszkodó, negatív életfelfogású kollégával?

Figyelt kérdés
Van egy kolléga nőm, aki állandó jelleggel panaszkodik, szinte minden nap "fáj valamije". Sóhajtozik mindig, unott fejet vág, keresi hogy hol hibázhatsz a melóba, örül ha lecsesz a főnök, minden szar, az idő, az emberek, a munka, az élet, minden... Nincs pasija, szerintem ez is a baja. Próbálom figyelmen kívül hagyni, kerülni vele a kontaktust mert kikészít ez a depressziós közérzete. Minden nap ezt csinálja. Már annyiszor beszóltam volna neki de ez egy munkahely, amúgy sem szeretem a konfliktust.
2014. dec. 9. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szervezzetek be neki egy pasast aki rendesen meg....

Minden megoldodik

2014. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi ilyen van..:)
2014. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 6! ilyen személlyel vagyok napi 9 órára összezárva!
2014. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as pszichologus / pszichiater vagy ?
2014. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem az én kolléganőmről van szó? :D


Semmit sem tudsz tenni, mert minél jobban mondod, hogy ez nem így van, hogy az élet szép, stb. csak mondja a negatív jelzőket.


engedd el a füled mellett és légy vidám. Néha én is úgy megráznám.

2014. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mondogasd neki, hogy az élet csak akkor válik pozitívvá, ha pozitívan is állsz hozzá!
2015. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Emberek! Keressük meg a megoldást, ugyanis az én nőm is ilyen. És hiába mondom mutatom meg az élet, természet szépségeit semmi nem segít. Pl most Olaszországba nyaral. Anyja élvezi. Ő meg szenved. Hát milyen nyomorúságos élet ez? Lelkileg negatív. Fizikailag is beteges miatta. Kell legyen meg oldás. Dugni nem lehet. Arra is azt mondta hogy nem érzi hogy neki kellene.
2015. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..



Kedves kérdező. Bátorkodtam be írni a részletes problémát.

2015. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! És neked jó egy ilyen nővel együtt lenned, aki ennyire negatív?
2021. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!