Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a Halak vagy a...

Szerintetek a Halak vagy a Nyilas férfi szenvedélyesebb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő egy állat!


A horoszkóp nálam ott bukott meg, hogy láttam "halak" férfit részeg nőt fejberúgni taxiból.


Méghogy megfontolt meg hidegvérű, hagyjuk már :D.


Mondjuk azóta se láttam olyan szakítást :D :D

2015. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Mit jelent számodra a szenvedély? A Nyilas hamarabb belelkesedik, de hamarabb is továbbáll, ha úgy van, a Halakkal jobban lehet romantikázni, de vannak mártír típusok is köztük, akikkel nem egyszerű.

Ha hiszel a horoszkópban, akkor egyetlen jegyből (napjegy) nem vonsz le messzemenő következtetéseket, hiszen mindegyik általánosítás. Ha nem hiszel benne, akkor miért is a kérdés?

2015. dec. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Tökmindegy, nagy agymosás az egész horoszkóposdi. Csak a szerencsétlen emberek lelik örömüket az ilyen kamu asztro dolgokban mert ettől remélik az életük jobbá válását.
2015. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csupán csak mások véleményére vagyok kíváncsi :)
2015. dec. 24. 21:31
 5/10 Szaniszlo Ferenc válasza:
Na én pont emiatt kérettem át magam Nyilasnak. Bár nem volt olcsó
2015. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokan úgy tartják, hogy a halak a "legromantikusabb" jegy.

Többnyire érzelmes, és komolyan gondolja a kapcsolatokat.

Ezt onnan tudom, hogy én is halak vagyok.

De szerintem megkell tapasztalnod, mind a kettő csillagjegyet, hogy eltudd dönteni hogy melyik a hozzád illőb.

2015. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kár hogy a nyugati asztrológia évszázados butítása

elrejt olyan eneregetikai tudomány-gyönyszemeket mint a jyotish.

2015. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Halak egyértelműen.
2015. dec. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kos vagyok (rák aszcendenssel), és pont a hetekben alakult párhuzamosan egy nyilas és egy halak férfival kapcsolatom. Pontosabban kezdetben csak a nyilassal, de nekem ő túl gyors volt, és kissé felszínes, egyszerű... Így a halak mellett döntöttem, akivel sokkal jobb érzés együtt lenni, mélyebben tudom megélni vele a kapcsolatot, érzelmileg sokkal többet nyújt, mint amit a nyilas tudott, és bár nem olyan önfeledt és felhőtlen vele lenni, mint a nyilassal, viszont kapcsolat szempontjából sokkal komolyabb, romantikusabb és megbízhatóbb, mint egy nyilas.
2016. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szenvedélyről pedig (előző vagyok): a nyilassal 1x voltam együtt, egy buli után, részegen, hát nem volt a legjobb, pont olyan, mint két tüzes jegyhez illik: gyors, heves, dominancia-harc. Nem túl sok érzelemmel. A nyilas abból a szempontból szenvedélyes, hogy erotikus megjegyzéseket tesz, csipkelődik, sokszor bepróbálkozik... de nálam ez kevés volt ahhoz, hogy meghódítson. Inkább volt vicces, mint érzelmes.

A halakkal ezzel szemben többször voltam együtt, azóta is csak vele, nagyon jó a szex, nagyon-nagyon figyel rám, szinte csak az van, amit én akarok. Ezt mondjuk nem várom el, sőt, de egyszerűen ő ilyen, nekem akar jót, nem magának. Rendkívül odaadó, és amilyen hangulatban vagyok, azt átveszi és alkalmazkodik. Viszont sokkal inkább gátlásosabb volt kezdetben, mint a nyilas, nála tényleg érzelmileg és szellemileg kell elérni, hogy megnyíljon, nem az a "bárkit-bárhol" típus, ellenben a nyilassal, akinek nagyobb a szája és az egója is egy halakénál.

2016. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!