Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telepátia? (lent kifejtem)

Telepátia? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Ha telepatikusan üzenek a kiszemeltemnek és nagyon sokat gondolok rá és teljes beleéléssel képzelem,ahogy beszélgetünk és együtt vagyunk akkor mennyi esély van rá, hogy összejövünk? Eddig mindig sikerült másoknál ez a taktika. Viszont valamiért nála mégis másabb. Tegnap úgy érzem kaptam tőle választ telepatikusan,honnan tudhatom,hogy nem csak beképzelem, tényleg ő üzent?

2015. dec. 14. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Másoknál hogy sikerült? Kicsit tudnál erről írni, hogy hogy működött? (Lehet, hogy az a kulcs, hogy másfajta viszonyban voltál velük, más érzések, elvárások fűztek hozzájuk.)
2015. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy reménytelen?tőlem egyszer ezt kérdezte élőbe mielött telepatikusan üzentem tehàt megkapta..azaz olvasta :D


De tegnapngunxolodott a ruhàmon hogyha az a cél hogy egyéjszakàsa akkor igen jonlesz a kivàlasztott ruha.. az meg nem azon mulik ..màrmint nem a ruhàn..

2015. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hu eléggé elirtam mindent..

Bélànak telepatikusan üzentem hogy tali a tescoba erre direkt nem jött :) tehàt megkapta..


De a megoldàs az lesz tovàbb kell lépnem..ezt üzenem telepatikusan neki ugyis tudja..csak nem a csokis munkatàrssal..mhelyen sose..brr..pedig hasonlit az ürge a bélàra :)

2015. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok túl részeg, vagy más sem érti mit ír a #2?
2015. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi béla érti :)

Nem vàrok a katonàra keressen màs jàtékost

2015. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem. xD
2015. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En sem ertem:(
2015. dec. 14. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mindössze annyit sikerült dekódolnom, hogy a gunxolodott az gúnyolódott, de nem állt össze a történet.
2015. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet üzenni, veheti is az adást, de ha ő nem akarja, cseszheted. Csak akkor működik a telepátia után az összejövés, ha valóban nemcsak hogy egy hullámhosszon vagytok mint barátok és hasonló a rezgésetek, hanem a kémia is megvan a másik fél részéről is. Azért van szabad akarat. Gondolj bele milyen lenne, ha Te valakitől folyamatosan olyan üzeneteket kapnál, hogy akar téged, de neked mint társ nem tetszene, nem akarnál komolyabbat tőle. A telepátia akkor működik igazán jól, ha 2 ember között amúgy is megvan a vonzalom, kapcsolódás.
2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert telrpatikusan aztàn lehet érezni van e kémia..
2015. dec. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!