Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mindenhonnan azt hallom, hogy...

Mindenhonnan azt hallom, hogy engedjem el a szeretteimet, mert belefogok betegedni. De hogyan engedjem el őket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 13:08
 1/4 Legoman ***** válasza:

A legkönnyebben úgy tudsz elengedni valamit, ha elengeded.


Szerintem ebből most nem sokat értettél, de ezt nehéz elmagyarázni, mert tulajdonképpen nincs módszer rá, és kevésbé ismerem a helyzetedet is.


Próbáld meg elengedni őket. Nehéz lesz, de onnan fogod érezni, hogy hirtelen megkönnyebbültél, hogy valami más lesz.

Akár mondd magadnak, hogy:

"A szeretteim nem függnek immár teljes mértékben tőlem, és én se tőlük. Elengedem őket."


Szóval nyugtasd meg magad, hogy nem fog semmi se másként történni, és ráadásul megkönnyebbülsz.

2016. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy hogy a lehető legerősebben átéled azt a fájdalmat ami az elszakadással jár.


Azért nem tudod elengedni mert nem vagy hajlandó átélni az ezzel járó érzéseket.

2016. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz rá választ

[link]

2016. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha egy kisgyermek játszik egy éles késsel,élét markolva ,három megoldást választhatunk?

1.Rákiáltunk,hogy tegye le.(A gyermek megszorítja a kést,és elvágja saját kezét.)

2.Kirántjuk a kezéből.(Így mi vágjuk el a kezét.)

3.Mutatunk egy szelet csokit neki,"Ugye ez neked nem kell,s megehetem?"(A gyermek egy dologra tud koncentrálni,s leteszi a kést hogy a csoki után nyúljon,s mi elvehetjük a veszélyforrást.)


Ahhoz,hogy szeretteidet elengedd,találnod kell valakit,akit megragadhass!

2016. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!