Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Firefox 10. 0-et használok....

Öreg laci kérdése:

Firefox 10. 0-et használok. Négy napja szívat a "Bing" kereső féreg. Mindenhonnan, még a registry-ből is töröltem, mégis elő eszi a fene. Hol lappang még, ahol nem látható? Megköszönném a segítséget!

Figyelt kérdés
A Firefox 10.0 től magasabb verziókban nem állíthatóak némely elemek, ezért nem frissítem, még azon az áron sem, ha némelyik progit kompatibilitási okokra hivatkozva nem tudok futtatni. Ez a Firefox szégyene.
2015. dec. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez-e?

[link]


Szóóóóval, használsz egy 4 éves böngésző verziót, ami ma már korszerűtlen és sebezhető. Vállalva a rizikót, te benyaltál valami férget, mindösszesen azért, mert az újabb verziók nem tetszenek neked. És ez a Firefox szégyene. Értem.

2015. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végigcsinálom. A Fox 10.0 nél még lehet a progik füleit alulra / felülre állítani, magasabb verzióknál nem. Az ilyen "újításokat" nem tudom elfogadni.
2015. dec. 16. 19:56
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Az újabb (jóval újabb) verziók a külső megjelenésen kívül rengeteg, átlag szemlélő számára láthatatlan "belső" változást is tartalmaznak. Például az említett inkompatibilitáson kívül rengeteg biztonsági rés "be lett foltozva".

Ráadásul a korszerűbb felépítésű weblapok egy részét sem tudják a régiek megfelelően megjeleníteni. Az igaz, hogy egyes dolgok eltűntek, vagy megváltozott a helyük (például a Jacascriptek futtatását már nem olyan egyszerű kikapcsolni, mint régebben), de mindezeket az új dolgokat muszáj elfogadni, ha megfelelő módon szeretnénk használni a böngészőnket.

Senkinek nem jutna eszébe például egy régi fényképezőgépet használva (mert az újabbaknak mondjuk túl bonyolult a menürendszere) reklamálni, hogy nem tudja belerakni a filmes gépébe az SD kártyát...


Amúgy pedig, az eredeti kérdésre: [link]

2015. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A SpyHunter látja, de nem távolítja el. A MalwareBytes nem látja. A SuperAntispyware kitakarít mindent, de a Bing-et nem látja. Az avast! sem. Manuálisan eltávolítottam a registry- ből is. Jelenleg nincs, de nem hiszem, hogy mindenhonnan sikerült eltávolítani.

2015. dec. 18. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!