Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok itthon, kopogás...

Egyedül vagyok itthon, kopogást hallottam az ajtómon, nem merem kinyitni, kinyissam?

Figyelt kérdés
Szüleim vidékre mentek, egyedül vagyok itthon, a szobámban vagyok. Kertes, családi házunk van a külvárosban, szomszédok viszonylag távol vannak tőlem. Most, alig 10 perce a szobám ajtaján kopogást hallottam, 2-szer egymás után. Nem volt hangos, de halk sem, egyértelműnek tűnt. Nagyon meg vagyok ijedve, mert elvileg egyedül vagyok itthon, s most azt próbálom bebeszélni magamba, hogy képzelődtem. Ki se merek menni a szobámból. :(

2016. jan. 23. 22:01
 1/7 acelsziv ***** válasza:
52%

Poltegriest lesz az - kopogószellem. Nehogy kimenj, mert halálra is rémülhetsz tőle.

Persze jobb, mint a banshee - a sikítószellem és adj hálát az égnek, hogy nem egy zörgőszellem az. Igazából a zörgőszellemek nem is emberi lelkek maradványai, hanem pokolbéli lények amik azért vannak itt, hogy az embereket gyötörjék.

2016. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nyisd

legjobb esetben nincs ott semmi és csupán az egyedüllét -és esetleg napokban megnézett horror film - játszott kicsit az agyaddal

legrosszabb esetben meg végül is mindegy, hogy most találsz az ajtó mögött valamit, vagy pár óra múlva...


egyszer régen mikor voltam otthon egyedül, nekem is volt ilyen parásabb dolog, és fura hangokat hallottam, de úgy voltam vele hogy na, ha van ott valami akkor azért nézem meg, ha nincs akkor meg azért

2016. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor a szobádba fogsz behu besza-ni, ha nem mersz kimenni. :D
2016. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a hőmérséklet miatt, vagy egyéb apró mozgások miatt hallhattad a koppanást.


Mellesleg nem tudom, hogy mitől félsz. Ha valóban kísértet, akkor is csak megijeszteni tud. Nem tud kárt tenni benned sehogyan sem.

2016. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hagyd a pi csába,feküdj le.!
2016. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Nézz szembe a félelmeddel és a félelemnek többé nincs hatalma feletted."
2016. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
24%
Én egyáltalán nem akarok pejoratív lenni, de miért van az, hogy aki nem hisz az "ilyenekben" az soha nem is tapasztalja ezeket a jelenségeket?
2016. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!