Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv. Most feltennék egy igen...

Arragorn kérdése:

Üdv. Most feltennék egy igen Hülyének Tűnő kérdést de Kérnék mindenkit hogy Ne Marháskodjon. Miért van az amikor egyedül vagyok itthon éjszaka. Nézek filmet és pl tegnap is hallottam egy halk női hangot de senki sem volt itthon, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán elő fordul. csak tudni szeretném miért van ez?

2013. okt. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akarom elviccelni, mert külön kérted de én most őszintén beszartam :D én ilyeneket hallanék...ijjaj sokkot kapnék asszem:) vagy soha többé nem néznék filmet :D
2013. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy vicces, De ezt határozottan valahonnan másik szobából jött, és csak pár pillanatig tartott.
2013. okt. 25. 21:31
 3/6 anonim válasza:
A képzelet és a tudatalattid csodákra képes! Én mennyi furcsa hangot, zörejt szoktam hallani ha egyedül vagyok itthon :)
2013. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én amikor egyedül vagyok itthon,próbálok nem sötétben lenni,vígjátékokat nézni,nem bezárkózni,hanem olyan helyeken lenni ahol egy járókelő észrevehet hogyha baj van.
2015. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na én meg mikor az egyik vendéglő mellett voltam, akkor láttam hogy egy férfi átsétál a kerítésen... A képzelet tényleg csodálatos
2016. júl. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kreatívnak lenni és nagy képzelőerővel rendelkezni néha ku.va nagy szívás!
2018. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!