Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha visszamegyek a múltba és...

Ha visszamegyek a múltba és megváltoztatom, a dínók kihalását valahogy (aszteroida) nem halnak ki. Akkor mi lesz velem? Mert nem halnak ki, nem születek meg, és nem változtatom meg. Mi lesz akkor?

Figyelt kérdés
(Bocs ha rosszu írtam,fogalmaztam meg)

2016. febr. 25. 23:09
1 2
 1/17 Ozmium42 ***** válasza:
98%

Ez a nagypapa paradoxon. Két dolog lehetséges:

1. Nem lehetséges az időutazás

2. Ha beleavatkozol a múltba, alternatív idővonal jön létre. Ebben az alternatív idővonalban nem születsz meg, de az eredetiben, ahonnan visszautaztál, ott igen.

2016. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire spirituális vagy, Kérdező, akkor tudnád, hoyg mindennek oka van és lehet, hogy ez okkal történt. Esetleg olyan okkal, ami felülírná a te szándékaidat még a TE szemedben is. Tisztelet a múlté.
2016. febr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy hogy akadályoznál meg egy aszteroidát :D
2016. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
A válasz egyszerű. A világ nélküled folytatódik tovább, de te nem tűnsz el, mert akkor a múltat sem tudtad volna megváltoztatni, hanem kiírod magad a történelemből.
2016. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne ez jó?
2016. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
3. eshetőség: csak mint szemlélő térhetsz vissza az időben, egyfajta szellemként létezve, a beavatkozás lehetősége nélkül.
2016. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
ha egyszer visszamész, elintézed nekem, ha a dínók élnek, hogy én meg se szülessek, kösz :-)
2016. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

4. Aki visszamegy az időben, az nem tud történelemváltoztató beavatkozást véghezvinni, mert éppen azért alakoltak úgy a dolgok, mert ő visszautazott.

Szóval lényegében eleve el van rendelve, hogy a dinoszauruszok megmentésével a kérdező kudarcot vall.

2016. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ozmium42 ***** válasza:
#6 Ha jobban belegondolsz, ez fizikailag nonszensz. Látáshoz, halláshoz, bármilyen érzékeléshez, fizikai kölcsönhatásba kell lépned a környezettel.
2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Belegondolhatok Ozmium, csak az időutazás az egyik olyan dolog, ami még elméleti síkon is problémás. Az általam felvázolt lehetőség nem biztos, hogy fizikai szinten megállja a helyét (bár ki tudja ezt megmondani, kérdezem én), de még a legkevésbé okozna zűrzavaros, paradox helyzetet (sőt, talán egyáltalán nem okozna, kivéve abban, hogy a látottak miatt a visszatérés után a "jelent" változtatná meg - ezáltal pedig létrejöhet egy nehezen ellenőrizhető láncolat, hiszen időutazás során egy másik időutazás tapasztalatait lehet megtapasztalni).
2016. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!