Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mondat: " A...

Mit jelent ez a mondat: " A játék a lehetőségek diadal mámora "?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami se füle se farka kismama ezós álbölcsesség.
2016. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számítana a szövegkörnyezet is azért, szerintem. De ha csak ezt a mondatot nézem magában, nekem speciel egy olyan kép ugrott be, hogy egy ember ha a való életben semmi sikert nem ér el, egy játékban, egy virtuális világban ettől függetlenül lehetősége van mondjuk egy profi autóversenyző vagy épp valami legendás hős bőrébe bújni.
2016. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit - vagy bármit, amit bele akar bárki magyarázni.
2016. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:
100%

Tényleg jó lenne a szövegkörnyezet. :)

Könnyebb lenne.


Én szerintem azt jelenti, hogy:

Az életben a játék, vagyis pontosabban a tapasztalatszerzés legjobb módja. Itt nem kifejezetten arra kell gondolni, hogy leülök a gép elé, és játszok rajta, vagy hogy tologatom a kisautót. Itt az életről van szó, arról, hogy mennyi mindent éltél át. Ha csajoztál/pasiztál már, és 3-ből 3-szor visszautasítottak, de tanultál jelenlegi hibáidből, akkor negyedjére már sikerült is. Ha elromlott valami olyan dolgod, ami fontos neked, akkor azt megjavítsd, ha nem mások segítségét veszed igénybe, akkor te magad is fejlődsz, és sokkal több mindenhez fogsz érteni, sokkal fejlettebb leszel, és egyre több mindenhez fogsz érteni.

2016. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a játékba lehetsz isten ha életbe senki vagy
2016. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 piriiiii ***** válasza:
A játék szórakoztat és a fantáziát erősíti. Vannak játékok, ahol a képzelet határa a végtelen csillagos égbolt.
2016. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!