Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kicsoda Kovács-Magyar András...

Kicsoda Kovács-Magyar András "táltos"?

Figyelt kérdés
Egy csalo (ahogy én gondolom) vagy tényleg egy igazi táltos, méghozzá Magyarország fő táltosa?? Szerintem csalo, mert ő "egy konyv elolvasása hatására" kezdte ezt gyakorolni, + olyat olvastam, hogy azt irta, hogy ő már alkalmazza a teleportálást, egy vas pálca segitségével megtudja mondani, hogy "hol a szellem", ha megmondod neki a neved, megmondja ,hogy mi a bajod, mit kell tenned, hogy megjavulj (szintén a vas pálca használatával), Einsteint és sok más tudost az elődjének tart, látja a szellemeket, megmondja, hogy hány szellem "van" rajtad, azt állitotta, hogy Jézusnak volt felesége, valamint 2 gyermekuket meg is nevezte (nevetséges), és hogy ő tartja a kapcsolatot a szellemvilággal valamint a szentekkel, és h már 1 csomo embert meggyogitott.. (szerintem egy nagy csalo, aki árulja a "feltalált" számitogépét nagy vagyonokért, és azokat a quantum cseppeket hirdeti, hogy megkonnyitse a házi/kerti teendőket) lol. Bár ez csak az én véleményem. Azt eltudom képzelni, hogy ért a csontkovácsoláshoz, de a tobbit szerintem maga találta ki... Ha valaki szerint igazi táltos, kérem indokolja, hogy miért. Koszonom elore is a válaszokat!
2016. márc. 12. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem is hallottam róla, nem is érdekel.
2016. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Eredetileg egy nagyon jó csontkovács volt. Jelenleg a divatezotériát állítja be úgy, mintha az a táltosok ősi tudása lenne. Nem elenyésző mértékben járult hozzá a magyar hagyománytisztelet és hagyományőrzők lejáratásához.
2016. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nemtudom, nem talalkoztam meg vele. De a fogai elegge jiallna mindenesetre.
2016. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy magat taltosnak hivja gyanakvasra ad okot, az hogy vaspalcaval teleportaljon valotlan, ha ezt mondta akkor nagyon fura, nem hiszem hogy komolyan mondhatta. Lehet hogy főtáltos, amig valaki nem mondja hogy o a fotaltos...
2016. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolod egy nevetséges surmo :)
2016. márc. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Javitom magam.

Egy nevetséges surmo aki bár meg van áldva bizonyos képességekkel és rálátással a világra mégis egy szerencsétlen..

Egy ismerősömnek nem egy baromságát kellett már kijavítania mert el cseszett valamit.

És persze olyankor sirdogál a drága életéért...

Előző...

2016. márc. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!