Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A digitális órára rendszeresen...

A digitális órára rendszeresen akkor pillantotok rá, amikor ugyanaz az óra és a perc?

Figyelt kérdés

Én régóta igen, eleinte 21:21-kor, majd 22:22-kor, de mostanában már naponta többször, 11:11, 14:14 és a születési dátumom szokott még lenni.

Csak ezek.

Van pár háztartási gép és más műszaki cikk, amik nem egyszerre járnak (nem pontosan állítottam be őket) és így naponta többször is rápillantok a 22:22-re (nem állítottam óraátállításnál az egyiket).

Nem ezzel szórakozom és várom a percet, hogy rápillanthassak, nem is érek rá erre, hanem loholok, végzem a dolgomat és időnként rápillantok valamelyikre.


Van ezzel más is így? Nálatok vannak más számok is?


2016. márc. 13. 11:25
 1/6 death42 ***** válasza:
19%

Ezt a különleges, de mégis hétköznapi képességet úgy hívják, hogy ,,időérzék".

A másik különleges képességed, hogy belemagyarázol dolgokat.

2016. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásakor alaposan odafigyeltem, hogy semmi találgatás ne legyen benne, csak tényközlés volt.

Még csak azt sem írtam bele, hogy mit jelent, vagy jelent-e valamit.

Arra lennék kíváncsi, hogy szokott-e rendszeresen (=minden nap és tényleg naponta többször) más is így lenni ezzel?

2016. márc. 13. 11:39
 3/6 death42 ***** válasza:
15%
Én úgy vagyok vele, hogy észre sem veszem és órák telnek el. De nem magyarázok bele számokat. Volt olyan, hogy egyszer-kétszer ugyanabban az időben pillantottam az órára, de ez csak megszokás kérdése. Mindenkinek van egy belső ideje és hozzá tartozó szám, amit valamihez tud kötni és arra jobban felfigyel, mint a többi számsorra.
2016. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a belső óra programozható. Tudatlanul vagy tudatosan beprogramoztad magad, hogy bizonyos időpontokban nézz az órára. De ez még nem is kellemetlen, ráadásul. Ennél sokkal kellemetlenebb, amikor napokon, heteken keresztül ugyanabban az időpontban felriadok álmomból, és nem értem miért. Na ez már kellemetlen.
2016. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így lenni, időszakosan. Édesapám sokkla gyakrabban, ő is sokat mondogatta egy időben, hogy mindig olyankor pillant rá. Viszont, szerintem máskor is rápillantunk, csak annak nem tulajdonítunk jelentőséget, így olyan, mintha mindig csak az azonos számoknál néznénk rá.
2016. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez azt jelenti hogy ezek a számok lesznek a lotton jövő héten
2016. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!