Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már évek óta "tudat alatt"...

Már évek óta "tudat alatt" mindig akkor nézek rá az otthoni digitális órára, amikor délelőtt 11 óra 11 perc van. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok általában mindig csinálok valamit, de például mikor felállok, hogy kimenjek Wc-re, vagy kajálni, elmegyek az óra mellett, és ha rànézek, mindig 11:11 van. De nem tudatosan, mert kb azt sem tudom, hány óra lehet. Egyébként meg most is ez történt, mielőtt kiírtam ezt a kérdést.
2015. aug. 19. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Nem mondasz igazat... volt már olyan, hogy nem annyi volt, amikor ránéztél.
2015. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te meg tanuld meg értelmezni a kérdést.

Tudatosan, amikor direkt az órára nézek, általában nincs 11:11. Tudat alatt, amikor nem is érdekel annyira az idő, csak úgy ránézek, akkor jön ki mindig a 11:11.

2015. aug. 19. 11:51
 3/4 Trafó1 ***** válasza:
74%
Vagy csak te érzed így és azokat a tudat alatt ránézetteket a tudatosan nézettek közé sorolod amik nem 11.11 re esnek, ennek ellenére valamiért jobban figyelsz a 11:11 re, de ennek oka bármi lehet.
2015. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Elromlott az órád és mindig 11:11-et mutat:d
2015. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!