Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van rosszul az emberek...

Miért van rosszul az emberek többsége az eredeti Illuminati zenétől?

Figyelt kérdés
Mikor végig hallgattam, én csek azt éreztem, mintha egy űrhöz hasonló helyen lennék, mintha néznének... De előkerültek régebbi emlékek, és hírtelen elgondolkodtam rengeteg ilyen összeesküvés elméleti dolgon. Ti hogy vagytok vele? Ha lehet, akkor kifejtve!

2016. márc. 13. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
link?
2016. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert a zene amit hallottál az a tudatalattid "programozza".

A frekvenciák megfelelő, sorrendben való használata "csodákra" képes.

2016. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy linket kitehetnél, hogy mi is meghallgassuk milyen zenéről beszélsz...
2016. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én különösebben nem leszek rosszul tőle, de tényleg olyan, mintha valami földöntúli zene lenne.

Itt a link: [link]

2016. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 trolll 2000 válasza:
én se tudom de rosszul vagyok tőle
2016. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom meghatározni hogy miért, de nekem feláll a hátamon a szőr tőle. Iszonyatosan kiver a víz ha meghallok belőle akár egy rövidebb dallamot is, plusz hányingerem is lesz (na meg ha szűk helyiségben vagyok, kijön a klausztorfóbiám is, ami nálam nagyon alacsony szinten van)... Nem tudom hogy miért van ez, valószínűleg ahogyan az egyik válaszoló írta, a magas frekvenciáktól...
2016. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez az X-Akták zenéje... amúgy meg azért mert ilyen hatásos hangulata volt a sorozatnak.
2016. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!