Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csalódtam egy hit gyülekezetbe...

Csalódtam egy hit gyülekezetben szerintetek jogosan "fordultam el" istentől?

Figyelt kérdés
Tehát kb 1 éve találkoztam ezzel az egész dologgal, de az elején persze nagyon furcsa volt az egész konkrétan azt hittem ,hogy itt teljesen zakkant emberek vannak. Viszont nekem volt akkor egy elég komoly problémám (drogot árultam, drogoztam is tehát elég rossz társaságban voltam), és sehogyan nem tudtam megszabuldni tőle pedig már szerettem volna. Ami viszont komoly dolog , hogy ott először egy profétán keresztül szólítottam meg az isten , és tényleg olyan dolgokat mondott amit csak én tudhatok stb, és segített leszoknom ez az egész a kábítószerekről , és kimászni a bandából lényegében szerintem ennyi elég nagyon sok minden történt még közben ami tényleg komolynak mondható, és ténylegesen alá támasztja isten létezését, és ezt továbbra sem tagadom. Viszont mostanában történtek velem olyan dolgok ebben a gyülekezetben amit nem igazán tudok hova tenni, és nem tudom elfogadni a dolgokat amiket isten velem szándékozik tenni , vagy legalábbis olyan dolgokat mondtak amik eltávolítottak ettől az egésztől , és magától a gyülekezet-től is. Az első ilyen volt, hogy addig nem tud megálldani az isten amíg én önkielégítek, okés de szerintem ez egy emberi szükséglet , és bármennyire akaratam elfojtani a dolgot annál rosszabb lett, de őszintén szólva nem hiszek abban, hogy ez bűn szerintetek? Továbbá rengeteg olyan dolgot mondtak itt nekem amit a többieknek nem , tehát mintha nagyobb elvárásokat kért volna tőlem isten vagy nem tudom, mert ugye embereken keresztül működik ez a dolog mint a többiektől. Sokan már megkaptak egy csomó ajándékot (nyelveken szólás stb) én meg még semmit, és olyanokat mondtak ott nekem mostanában ami konkrétan már ilyesztő volt ugye vannak ilyen démon űzések is itt sokan össze estek meg térdre burultak pl ez tegnap volt, és kiment belőlük a démon (legalábbis ezt mondták) amikor rám került a sor egyből teljesen más volt a helyzet az egész terem feltette a kezét mintha , én valami gyilkos lennék, de tényleg és sírva jöttek oda imádkozni, de konkrétan annyi történt velem a démon űzés közben, hogy majdnem röhögő görcsöt kaptam, és fogtam magam becsaptam az ajtót , és ott hagytam mindenkit a p*ba. Nem igazán tudom elfogadni ezt az egész dolgot annak ellenére , hogy hiszem isten létezését. De az egész néha úgy jön le nekem mostanában, hogy mondanak valamit amit elméletileg az isten mond , és ha azt megcsinálom *ÉN akkor az az isten dicsősége , és őt kell ezért imádnom. Szóval elkezdtem lázadni az egész felé , és olvasom is a biblát amiben ez is levan írva, hogy ez is rossz viszont a szolgálatban amit felém nyújtanak abban is találtam hibát tehát lehet, hogy túl gondolom az egészet de nem tudom ezt az egészet felfogni normálisan. Mindenki örül mosolyog mint valami bamba idióta én meg csak sokszor nézek ki a fejemből, és nem értem mit keresek köztük. Ha istennek tényleg olyan tejhatalma van akkor ezt nem tudná megváltoztatni, vagy nekem olyan démonjaim "lennének" amit ő nem tud kiűzni ezt sem hiszem. És akkor ilyeneket kapok ott, hogy fogadjam istent a szívembe stb...a démon üzés úgy festett , hogy csapkodták a hasamat meg ilyenek:D most konkrétan ezen kinem szarna be? meg ilyeneket mondtak közben , hogy diabolosz tehát őt szólítják meg ilyenek huu szóval nagyon bonyolúlt. Nagyon szépen kérem valakinek a segítségét, hogy magyarázza el aki ebben tényleg tapasztalt, hogy ő mit gondol erről a dologról és nagyon szívesen olvasnék ezzel kapcsolatban tapasztalatokat/észre vételeket mert szerintem túl bonyolúlt az egész. Ismétlen nem akarom megkérdő jelezni isten létezését, mert sehogy nem tudtam volna abba hagyni a régi dolgokat ,de most mégis nagyon eltávolodtam az egésztől. 23/F

2016. márc. 19. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören:


Igen ,de nagyon jogosan méghozzá!


Én is volt gyülis vagyok.

2016. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kezd megjönni az eszed.

Idővel azt is meglátod, hogy az egész "gyülekezet" valójában miről szól.

2016. márc. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!