Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szemünk színe és alakja mit...

A szemünk színe és alakja mit árul el rólunk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felmenőid szemének színét és alakját.
2016. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
például ha ferde, nagy valószínűséggel ázsiai vagy..
2016. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lucifer ma is jó kedvében van :DD
2016. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 death42 ***** válasza:
85%
A szemünk színe valamelyik felmenőre vezethető vissza, vagyis: Felmenőkre. Ez nem újdonság, mivel az első is említette. Viszont ez nem árul el rólad semmi személyeset az előzőn kívül. De azért én is kíváncsi lennék, hogy akinek kék vagy barna zöld vagy fekete szeme van, az más árnyalatban lássa a világot? :D
2016. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A színe attól függ, amilyet a felmenőktől örököltünk. Az alakja meg attól, milyen szám szerepel a sárga csekkeken.
2016. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lehetek mindig szomorú :)


death42:

Ezt akartam megkérdezni, csak aztán nem bonyolítottam :D

Örülök, hogy felvetetted ezt az értelmes filozófia gondolatot....

Most azt döntsd el, hogy te vagy gondolatolvasó, vagy az én elmém hatott rád, hogy rákérdezzél :P

Habár lehet csak véletlen, hisz magából adódik a kérdés...


Amúgy meg ha mindig azonos színe volt a felmenőink szemének, akkor a többi szem honnan van?

2016. márc. 20. 14:43
 7/7 death42 ***** válasza:
Nem vagyok gondolatolvasó, így nem dönthetek el olyasmit, amiről fogalmam sincs. Amikor megláttam a kérdést ez ötlött fel bennem először. Gondolom a különböző szemszín mutáció eredménye. [link]
2016. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!