Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tárgyaknak van aurájuk?

A tárgyaknak van aurájuk?

Figyelt kérdés
Csináltam egy kísérletet: egy tűre rátettem egy papírt és megpróbáltam forgatni (de a légzésemre figyeltem hogy ne zavarja) a papír mozgott ide oda de nem éreztem hogy miattam (pedig nem volt semmilyen légmozgás) es egyszer csak azt vettem észre hogy a papír kéken kezd világítani, pont mint egy neoncső. Ez lehett az aurája?

2016. márc. 24. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen! minden tárgynak van aurája, és minden élőlénynek van aurája!
2016. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Bizonyos értelemben van, még ha nem is olyan, mint egy biológiai értelemben vett élőlénynek. A fizikai tested körül is láthatod ugyanezt a jelenséget, bár a méret, és intenzitás más. Ezt egyes szerzők éteri másnak hívják. Egy már nem anyagi, de még nem szellemi része a fizikai anyagnak.
2016. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A drog az rossz, értem?
2016. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs nekik. De szerintem még az embereknek sincs. Kitaláció az egész.
2016. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs.
2016. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolónak köszönöm. A szkeptikus embereket nem kérdeztem, mivel tudom hogy mit láttam
2016. márc. 24. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyira figyeltél a légzésre, hogy túl keveset vettél és oxigénhiányos állapotba kerültél. Utánna már jön a halu!
2016. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A légzéskontroll esetén nem lép fel oxigénhiány. Igazság szerint sokkal hatékonyabb a gázcsere, mint normál légzésnél. Se túl kevés, se túl sok oxigén nem juthat a szervezetbe, ha nem ez a célja a gyakorlatnak. Az oxigénszint változása miatti hallucináció kizárva. Főképp mert légzéskontroll nélkül is reprodukálható az az észlelés, amit leírt. Igazából másodpercek alatt elő lehet idézni anélkül is, hogy a légzésedhez, vagy más élettani folyamathoz hozzányúlnál.
2016. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért lehetett mert túl sokáig figyeltél egy helyre, megesik az ilyen, tárgyaknak nem igen van, maximum élőlényeknek, ha belegondolsz a tárgyak konkrétan semmiféle olyan dolgot nem csinálnak amiből energia keletkezik, maximum beléjük ütközik valamilyen energia. Legalább szerintem így van, de csak elmélet.
2016. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!