Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy rengetegen...

Miért van az hogy rengetegen leszólítanak az utcán?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, de ha felmegyek BP-re és vásárolgatok, sétálok az utcán, aluljáróban megyek akkor rengeteg pénzért kunyeráló ember/infót kérő vagy elveszett személy kér tőlem segítséget? Sokan meg is szoktak bámulni, vonzom a figyelmet még ennyi ember között is, és én nem figyelek másokra és teljesen természtesen viselkedek. Egy fárasztó de kedves személyiség vagyok, mindig vidám és élettel teli, sok embernek a mindennapok megmentője, vagy egy engergiavmpír, de a sulin kívül senki se keres vagy ír, csak nagyon ritkán.

Mi lehet ez ?



2016. márc. 26. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek az ezotériához? És bocs hogy kekeckedek: De most panaszkodsz, vagy dicsekszel? Miféle választ vársz egy ilyen kérdésre?
2016. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A helyesírásért bocsi, sokszor még ékezetet sem használok, es telóról is írtam.
2016. márc. 26. 14:03
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyan választ ami leírja h ez miért lehet. H mással miért nincs ilyen, miért mindíg én, és nem dicsekedni akarok, ezek csak a tények, és ezt mások mondták.
2016. márc. 26. 14:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam fent, akkor csak 4 ember volt kb 4 óra alatt.. előtte lévő alkalom hónap elején volt, akkor egy nap alatt 9 ember jött oda, szórólaosokat leszámítva... Előtte lévő alkalmak is voltak de az max 1-2/nap
2016. márc. 26. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden pestivel előfordul, többek között velem is. Villamos, metró, csomóponti buszegállót érinteni se lehet kéregető csövesek nélkül
2016. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Legoman ***** válasza:
100%

Mással is így van. Hozzám is sokan odajönnek. Azért, mert te vagy a legközelebb.

Ha bemész egy boltba, és nem találsz valamit, akkor azt az eladót fogod megkérdezni, hogy merre van, akit legelőször megtalálsz.

2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 death42 ***** válasza:
91%

Mert egy sztár vagy..:D

Semmi extra azonkívül, hogy barátságos fejed van, mármint a Budapestiek szerint. És az aluljárókban sok pénzért kunyeráló ember válogatás nélkül kunyerál. Feleslegesen hiszed magad különlegesnek.

2016. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másokkal is előfordul ugyanez. vannak "áldozat" típusú emberek, akiket ösztönösen megpróbálnak elnyomni, bántani mások. Vannak olyanok is, akik bepalizhatónak tűnnek, őket mindenki megpróbálja kihasználni, és lehúzni. Esélyes hogy a bepalizható kategóriába esel, vagy úgy viselkedsz.
2016. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Latjak rajtad, hogy palimadar vagy, ezek osztonbol megerzik, plussz nagy rutinuk is van. Csak azon csodalkozom, hovy nem loptak még meg.
2016. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vidéki vagy, nem tudhatod, hogy echte pestivel hányszor történik meg ugyanez.
2016. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!