Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudnék kikerülni a...

Hogy tudnék kikerülni a Mátrix-ból?

Figyelt kérdés
Nem a filmbéli verzióra gondolok jelenleg, hanem a fogyasztói társadalomra. Nem az olyan okos válaszokra vagyok kíváncsi, hogy vegyek egy farmot, meg napelemet, stb..! :) A "leválásban" tud valaki tanácsot adni (tudom, pl. Krisna völgy). Önállóan hogy lehet ezt megvalósítani? Nyilván, aki itt él, benne van nyakig. Nem egy egyszerű történet. Szívem szerint beállnék az indiánok vagy a perui törzsek egyike közé, de hát... :) Önkénteskedjek valahol? Abból kialakulhat valami? Szerintem, aki értelmes tanáccsal tud szolgálni, az érti, hogy mire gondolok! Köszi előre is!

2016. ápr. 1. 01:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
15%
Lépj ki a pòt világodbol , álld mev a helyed a valòs életben ! Elég kihívás az ha a szürke egér életstílusnál többre akarod vinni. Biztosan kapsz majd spirituális humbuk választ is, de addig esetleg ha nem futja olyan dokira aki segítene, menj ki friss levegőre ès pròbáld meglátni az életet magad körül. Hàtha még időben vagy.
2016. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lesz rá lehetőséged mostanában. A társadalom aktívan igyekszik integrálni azokat a csoportokat, akiket említettél. Ha nem sikerül, még mindig ott van a kényszer, amit egyszerűen úgy alkalmaznak, hogy ellehetetlenítik őket.
2016. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Pl.: tudatos vásárlás,fogyasztás. Minél több ember ráveszi erre magát annál nagyobb hátrányban lesznek a háttérhatalmak.megnézed kinek a termékét veszed,én például amióta láttam egy riportot a Nestlé
2016. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
72%
Na,szóval amióta láttam egy riportot, a nestlé privatizálni akarja a vízeket(ivóvíz, csapvíz,a kertedben lévő,kút víze)azóta semmiféle nestlé terméket nem veszek.nem veszem meg a 3-4 tabletet,tévét,mobilt,a mitudomén milyen márka 40 ezres szakadt farmer nadrággal sem tudnak becsapni,és nagyon figyelek mit eszek meg,mert az ételhulladékokat árúló boltok minden mérgező anyagot élelmiszerként árúlnak És azóta nem gyötör az alergia sem. Ilyesmikre oda lehet figyelni,nem muszáj az öserdőbe emigrálni.
2016. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Cikkajánlat:

[link]

Tanulságos!

2016. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ozmium42 ***** válasza:
Mit keresel a Mátrixon kívül?
2016. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az 5-ös hozzászólónak! Sokat segítettél!
2016. ápr. 1. 12:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2016. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 death42 ***** válasza:
34%
Ültess paradicsomot meg paprikát, abból lecsót is főzhetsz. Szűrd ki a tengerből a sót és nevelj tehenet kecskét, hogy tejeljenek neked. Aludj szalmán. Az lesz a franciaágyad. Építs egy bábszínházat. Az lesz a szórakozásod. Építs kunyhót. Az lesz a menedéked. Mi más kell még neked, hogy kikerülj a mátrixból és a fogyasztói társadalomból?
2016. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

TV off.

újság off

legyél jó ember.

segíts másokon.


figyelj magadra. a figyelmedet tartsad a magad dolgán.

jógázz, meditálj.

2016. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!