Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » úgy érzem kiválasztott vagyok,...

úgy érzem kiválasztott vagyok, mint Neo. Valóban lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Egész életemben gyermekkoromtól kezdve, már születésem előtt az anyaméhben is azt éreztem, hogy a sors nagy dolgokra rendelt. Gyermekként vissza dutam emlékezni a születésem előtti anyaméhben tőrtént gondolataimra. Igen a születésem előttire, ahol fénylő lelkek tanítottak.



Már kisgyerek koromban észrevettem, hogy okosabb, bölcsebb vagyok a többieknél. Diferenciáltabban, analitikusabban gondolkodok és többet látok mindenben. Amiben mások a jó szerencsét vagy véletlent vélnek, én felismertem a sorsot, a karmát.


Képes vagyok a dolgok mögé látni, észreveszem a karmikus összefüggéseket, amiket mások még csak nem is sejtettek.


Miníg úgy éltem mint Neo, detto ugyanazok a gondolatok fogalmazódtak meg bennem mindíg is. Minthogy, a világban valami nem jól működik, valami baj van. Arra születtem hogy ezt megváltoztassam, kijavítsam. Indigó gyerek vagyok, így kortársaimmal sosem jöttem ki zökkenőmentesen. Már gyerkkoromban elvonultam a saját zárt világomban és magányosan tanulmányoztam a sorsot,karmát,asztrológiát,buddhizmust,numerológiát és más hasznos ezotérikus filozófiát.


Suliba jó tanuló voltam mindíg a fontosabb tárgyakból. Amik nem mentek vagy nem voltak fontosak, abból is megvolt mindíg a kettes hármas. Soha nem buktam meg nyelvtanból se. Nem tudtak megbuktatni magyarból se.


Úgy érzem bennem sokkal több szeretet van, mint egy átlagos emberben. Pl. ha látok az utcán egy síró kisgyereket vagy egy szomorú szemű kutyát, akkor nem csak úgy elmegyek mellette, hanem van hozzá pár kedves szavam, megsimogatom, adok neki vizet vagy egy kis cukorkát (ezt a kisgyereknek, nem a kutyának).

A macskákat mondjuk már rühellem, de ez most nem fontos.


Aztán azt is észrevettem, hogy hatással vagyok a környezetemre. Pl. az utcánkban van egy villanyoszlop, ami általában nem ég, de volt már olyan, hogy elsétáltam alatta és pont akkor felkapcsolódott. Ez nem lehet véletlen!!! Máskor meg pont akkor kapcsolódik le, amikor elmegyek alatta. Ilyenkor azt gondolom, hogy biztos most rossz kedvem van és azért ilyen rezgéseket bocsátok most ki magamból.


Gyakran érzem hogy programozom a világot, gondolok egy eseményre és azt elővetítve bekövetkezik. Egy focicsapat Bl győzelme, MTV díjak odaítélése, zenei előadó következő klippjének tartalma, a világ fejlődése uniókba, térségek gazdasági kapcsolatai általi egyesülésébe, a jövő gazdasági, politikai sorsára mint pl a Cion bölcsek jegyzőkönyvében leírtak is 98%-ban fedik a következő évszázadban megvalósúltakat, lehet látnokok írták (nem foglalok állást mert nem akarok megbántani senkit sem) ugyanígy előrelátom az emberiség sorsát,viszont nem tehetek semmit hogy megváltoztassam. Passzív kiválasztott vagyok. Igazságos ez?



2014. szept. 2. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Tehát a kiválasztottak se tudnak helyesen írni? :D Az én nyelvtan tanáromnál megbuktál volna. Nem kiválasztott vagy, csak szimplán istenkomplexusos. Majd rájössz, hogy nem körülötted kering a világ. Egyébként nálunk is van ilyen gazdaságos lámpaoszlop. Egész este világít, kivéve ha valaki aláér, akkor azonnal kikapcsol, míg el nem halad az illető.
2014. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Gyakran érzem hogy programozom a világot, gondolok egy eseményre és azt elővetítve bekövetkezik. Egy focicsapat Bl győzelme, MTV díjak odaítélése, zenei előadó következő klippjének tartalma, a világ fejlődése uniókba, térségek gazdasági kapcsolatai általi egyesülésébe, a jövő gazdasági, politikai sorsára..."

Neked ez a komplexusod.

Másnak Napoleon-komplexusa van...

2014. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
jah mindenki képzel hülyeségeket a dolgok mögé meg jeleket pl. a nene mindent elmond felirat meg a ne lépj félre-meg pont most keres fel az az ismerős barinő akivel nem is tartod a kapcsolatot, meg a győri legénybucsu -győrtől feláll a hátamon a szőr. kamu face ismik összeesküvés elméletek..ja és a zsenik àtesnek a hülye kategoriába -hm én se tudok írni sorry :)
2014. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nyugi gyerök!

mostmár tudom ki vagy, felfedted magad, bemértelek a kibertérben, és megyek érted.

üdv: smith ügynök

2014. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De a kutyának miért nem adsz cukrot?
2014. szept. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Neee te vagy az "idős lélek, hatalmas bölcsességekkel teli"?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5978..

..vagy belőletek több van? :D

Agyamat eldobom. Tudod mit? Behódolok neked, ó Hatalmasságos Uraság, ki még magyarból sem bukott meg soha! Taníts mester!

2014. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Egész életemben gyermekkoromtól kezdve, már születésem előtt az anyaméhben is azt éreztem, hogy a sors nagy dolgokra rendelt."


Na, kb. innen nem kell továbbolvasni...

2014. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Spilerke ***** válasza:

"Egész életemben gyermekkoromtól kezdve, már születésem előtt az anyaméhben is azt éreztem, hogy a sors nagy dolgokra rendelt. "

Ennél már nem tudtál volna valami hitelesebbet kitalálni Pistike? Nahát, csak ennyire futya? Majd a tévképzeteidet beszéld meg a pszichológusoddal biztos, hogy érekfeszítőnek találja majd.

2014. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Laylah ***** válasza:
Nem vagy kiválasztott, csak vannak emlékeid, amiket ha tudnál használni, akkor nem kiválasztottnak éreznéd magad, hanem szépen csendben saját magad hasznára fordíthatnál. Ahogy elnézem, érdekelnek a bölcsességek, az élethez mégis kicsit tehetetlen vagy (nem gáz, csak nehezebben boldogulsz). :)
2014. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Neked ez a komplexusod.

Másnak Napoleon-komplexusa van..."


Ez nem komplexus, hanem a valóság. Gyermekkoromban Napoleon is akartam lenni, azaz nagy hadvezér aki országokat, földrészelet hódít és nagy birodalmat épít, akinek lábainál hatalmas császárok hevernek és lesik parancsomat.


Teljesen egészséges vagyok, minden pszichiátriai betegségtől mentes, a családban is mindenkivel rendben volt minden, kivéve nagyapámat, aki Szent. Jeromosnak képzelte magát, de ezen kívűl minden rendben volt.


"Tehát a kiválasztottak se tudnak helyesen írni?"


A nyelvtan tanulás helyerr, sokkal fontosabb dolgok tanulmányozásába fektetem energiám, pl a világ jobbá tétele meg tudományok új alapokra hejezése ijenek

2014. szept. 4. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!