Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tükör előtti "meditálás" után...

Tükör előtti "meditálás" után különös érzékelések. Mi ez? Érdemes lenne folytatni?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam valahol egy technikáról, hogy tükör előtt ülve ha a saját tükörképünket bámuljuk, illetve a két szem közötti területet, akkor egy idő után láthatjuk az auránkat, vagy egyéb érdekességeket a tükörben, például múltból felbukkanó képeket, stb.Nos, én semmi ilyesmit nem láttam, azonban történt valami egész más...Azokon a napokon, mikor ezzel a tükrös "mutatvánnyal" próbálkoztam, akkor a saját fülemmel véltem hallani dolgokat, amiket az emberek nem mondtak ki, csak gondoltak.Ez úgy derült ki, hogy válaszoltam dolgokra, amit ki sem mondtak még, csak épp gondoltak rá (mivel ha épp háttal állt az illető, nem láttam, beszél-e, én úgy hallottam, igen, tehát nem csak képzeltem hogy megszólalt, tényleg úgy tűnt, hallom...) Na, ebből lett nagy csodálkozás és félreértések...

A másik különös dolog, amire felfigyeltem, hogy ezek után a tükrös gyakorlatok után sok ember, akire ránéztem (például utcán, boltban), szemmel láthatóan zavarba jöttek, ahogy rájuk tekintettem.Példa: Pénztárnál álltam, fizettem, közben előttem álló vásárló már pakolt el, közben rám nézett futólag, én nem voltam ideges, csak arra gondoltam, "ne nézz engem" ...Ekkor a nő olyan rémült, zavarodott, ijedtnek tűnt...Nem is tudom megfogalmazni..mint aki "kisértetet látott".Ki is esett valami cucc a kezéből, nagyon sietőssé vált neki hirtelen a pakolás, aztán elsietett.

Hazafelé menet hasonló történt, akkor egy idegen férfi jött velem szembe.Futólag egymásra néztünk és rajta is hasonló reakciót vettem észre.Valamiért "megakadt rajtam a szeme".De nehéz lenne megfogalmazni, mit láttam ezekben az emberekben lejátszódni.Külsőre semmi különös nincs, nem volt bennem.Sorolhatnám a hasonló eseteket, de szerintem ennyi elég példának.Ezek a fajta tapasztalatok kizárólag a tükrös játék után jelentkeztek és csak azon a napon .Másnapra "eltűnt a varázs".Azt gondolom, van bennem valami képesség, érzék, amit ez a tükrös dolog felerősít,de még mástól nem hallottam ilyet és kíváncsi lennék mégis, mi ez?? Érdemes lehet folytatni, vagy inkább hagyjak fel vele?


2016. ápr. 1. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem ne nézegess majd légyszi. :) Nem szeretek elpirulni :(


Nekem ez a tükrös dolog kicsit boszisnak tűnik, vigyázz vele.

2016. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgokból bármi lenne, szerinted mi történne?
2016. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresel ilyen dolgokat, ezért képzeled be őket. :)
2016. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Meditálás: befelé fordulás.

Elmélkedés a világ mulandóságán és a cserebogár halhatatlanságán.

Minek ehhez a tükör?

2016. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legoman ***** válasza:

"A szem a lélek a tükre."


Ha úgy érzed, hogy szeretnéd folytatni, akkor folytasd.

Ha megrémiszt, akkor pihenj egy kicsit, és szokd meg a dolgot.

A legjobb, ha megnézed, hogyan is működik a dolog.


Viszont légy óvatos is! Ne vakítson el a dolog!

2016. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy jógagyakorlatnak egy része, amit csinálsz. Én is alkalmazom, nagyon hasonlóak az eredmények, bár én ezt tanultam, részletesen elmagyarázták, hogy mi ez és mire jó, és mint említettem, amit te csinálsz a tükörben, az csak a gyakorlat egyik része. Ha gondolod írj, és írok többet erről üzenetben.
2016. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!