Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sorsról?...

Mit gondoltok a sorsról? Szerintetek mi az élet?

Figyelt kérdés
Mi az élet értelme? Mindenkinek másmilyen feladata van most? Ha van reinkarnáció, akkor miért kaptunk most ilyen életet és előzőleg milyen lehetett? A jelenlegi életünket hogyan lehet valamelyest megismerni? Például meddig fogunk élni, miért így vagy úgy fogunk meghalni, esetleg mi a saját és társadalmi célunk ebben az életben?

2016. ápr. 12. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
"Hass, alkoss, gyarapits"
2016. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
42
2016. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

"Szerintetek mi az élet?"

Szerintem nemi úton terjedő, megismételhetetlen halálos betegség.

2016. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 death42 ***** válasza:
35%
42
2016. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
az élet egy múlandó dolog sajnos
2016. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyes vélemény következik.


Az élet álom egy álomban. Mint ahogy az álmaid általában, úgy az életed is egy-két problémakör körül forog, ritkán vagy tudatos más álmaidra, vagy egyáltalán arra, hogy álmodsz. Ha felébredtél, vannak olyan álmok, amelyeket megéri felidézni, elemezgetni, elgondolkozni azon, milyen mögöttes mondanivalója lehet.


A célja mindenkinek más, szerintem nagyjából leszűrhető azon, hogy milyen problémákkal találkozik, milyen visszaköszönő akadályokba, nehézségekbe ütközik. A "miért kaptunk most ilyen életet"-re nehéz válaszolni, valószínűleg azért, mert ez szükséges a továbbfejlődéshez, karmikus visszahatások vannak, esetleg elköteleződések, fogadalmak.


Az élet értelme szerintem a fejlődés, és mostanság főleg az, hogy az ember megértse, hogy uralnia kell önmagát, különben mindent elpusztít maga körül. Általánosságban fogalmazva persze, van, akinek ezzel nincs gondja, mások pedig a legalapvetőbb ösztöneiken sem tudnak úrrá lenni. Alapvetően a környezetvédelmet látom most kiemelt jelentőségűnek, mert karmikus visszahatás várható a folytatólagosan elkövetett környezetrombolásért. Vegytiszta ok-okozat.

Azt nem gondolom, hogy az emberiség kipusztul, de alapvető életmódváltás lesz ennek a folyamatnak a vége, talán száz, talán ötszáz év távlatában.

2016. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 3-as és a 6-os válasz egész jó


én meg mindneben kételkedem,úgyhyogy a sorsban is,meg az életben is


Ami a legjobban tetszene,az pedig az igazságszolgáltatás...a menny-pokol dolog...de nekem csak az tetszene,de ki tudja mi az igazság?(lehet valaki tudja xd)

2016. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!