Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a barátnőm?

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

Elmentunk egy hétvégére egy barátunkhoz, aki koleszes volt. És ilyen keresztény koli volt, tele szentképekkel, szobrokkal és keresztekkel. A barátnőm mikor beértünk a szobába ahol külön fel volt akasztva egy kereszt, sírógörcsöt kapott és ingerlékeny és mondta nekem hogy nagyon irritalja és a wcbe bezárkózva sírt, amig le nem vetettem a keresztet. Utánna is csak nyugtatóval tudott az épületbe maradni. Mi az oka ennek? A lányt egyébként érdekli a sátánizmus és az ehhez kapcsolódó dolgok.

Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 23. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem megszállta az ördög!
2016. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az önkifejezésébe beleolvadt egyfajta pózérhitvilág. Ha nem elmeháborodott, majd kinövi.
2016. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert elmeroggyant, azért.
2016. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyik irankon bejott egy ember aki ilyennekel foglalkozik.Es az ilyen esetre azt mondta hogy megszalltak.Nem tudom mennyire igaz.Az a ember pap es ezzel foglalkozik 13/l
2016. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt a videót amikor az angol katona elé odadobják a ruszki sapkát... Látod a hasonlóságot? (1.vh-us vidi)
2016. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja elviselni a.sapka látványát, beleőrült a háborúba! barátnőđel is ez történt!!
2016. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Templomba vérző emberekrol van kép meg szobor, sátánistáknál meg állatverel locsolják egymást, szerintem buddhizmus a oegjobb, meg a hinduk is bár budha is ugVelte min en h nem kell kaaztrendszer, az egyiptomiak is ertelmesek😂 a keresztenyek csak ijeszgetnek sok kereaztrefeszitet jezusal meg pampognak, a satanistak meg ojkor hasonlot tesznek gondlom itt se eggy fele satanizmus van, de mit is varunk a keresztenyektol, anno kiirtotak minden spiritualis nepet majd besokaltak rajuk es nemreg felboncoltak roma, görög, reform..
2016. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert elmebeteg. Érdekes módon ateistával soha nem történik ilyen ...
2016. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan az a baja, hogy érdekli a sátánizmus, és ettől mindenféle képzelgései vannak!


Mert "megtanulta", megtanították neki, hogy a kereszttől "félni kell", és ehhez mindenféle hisztijelenetet produkál, mert ez van a fejében, hogy ehhez JÁR a hiszti, és az idétlen viselkedése!


Konkrétan semmi baja nincs ilyen téren, csak beképzeli magának, hogy VAN! Ami persze nincs így, de leírtam ennek folyamatát.


AMIVEL viszont mindenképp szakpszichológus segítségét kell igénybe venni, az pont a sátánizmus iránti érdeklődése!


Van oka elmenni egy jó pszichiáterhez, aki rendbe tenné lelkileg, mert nagyon el van tévelyedve......


Ha nem akarod azt, hogy másoknak ártson, és normális egyedet akarsz látni magad mellett aki nem züllik és nem robban le mentálisan, pszichésen (bár lehet már most se rózsás a helyzet), akkor sürgósen egy jó szakemberhez kell irányítanod őt, amíg nem lesz késő!!!

2016. máj. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!