Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmotokban éltetek meg olyan...

Álmotokban éltetek meg olyan érzést/érzelmet, amit eddig a valóságban nem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 04:19
1 2
 1/11 J Lukenem ***** válasza:
100%
igen.
2016. ápr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Többször is :)
2016. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jövőbe szoktam utazni de változó hogy mikor következnek be az esemenyek.
2016. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van olyan érzés, amit még a valóságban egyáltalán nem éltél át semmilyen szinten?
2016. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen... azt hiszem. Álmomban egyszer voltam szerelmes. Legalább is azt gondolom az lehetett ugyanis az életben soha senkivel kapcsolatban nem éreztem olyat, hogy vágyom utána és "nem tudnék nélküle élni".
2016. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csatrad ***** válasza:

Anyumat szeretem egyértelmű, de ferfikent ez nem jon annyira ki.

Almomban a tengerparton allva kaptam egy ruha darabot ami a valosagban anyamtol egy gyerekkori melegito amit maig orzok nagy becsben.

Az anyai szeretet annyira átjött rajta, hogy zokogni kezdtem patakokban, felkeltem meg mindig bennem volt, felhivtam anyumat es elmondtam neki mennyire szeretem.

A valosagban ilyen kitorsem sosem volt.

2016. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem almomban masfele "orgazmusom" van mint valosagban
2016. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is úgy van, akárcsak utolsónál :D

De egyébként igen, álmomban élek át olyan érzelmeket amiket a valóságban nem, vagy legalábbis más módon, más intenzitással.

Épp ez a tény az, ami miatt néha elgondolkozom, vajon melyik az igazi?Mely érzelmeim és melyik egyéniségem? Az, amelyik a valóságban van, vagy az álombeli? Az álombeli őszintébbnek, valódibbnak tűnik!

2016. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!:)

Saját tapasztalat miatt írtam ki a kérdést. Egyszer álmomban volt két kisbabám, akiket a karjaimban tartottam és hihetetlenül fura érzés kerített hatalmába. Anyai érzések voltak. Mivel még nincs gyerekem, ezért eddig nem érezhettem semmi hasonlót a valóságban.

2016. ápr. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!