Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért néznek őrültnek, és mi...

Miért néznek őrültnek, és mi okból röhögnek ki az emberek, amikor elmesélem nekik a spirituális élményeimet/tapasztalásaimat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban (érthető módon) már nem beszélek senkinek sem a szellemekkel és feltehetőleg idegen lényekkel való régebbi találkozásaimról, ami persze annak is betudható, hogy mostanában nem történtek velem ilyesféle események.


Soha nem volt alvásparalízisem, semmilyen szer hatása alatt nem álltam, és nem is álmodtam, mégis megtörténtek az észlelések.


2016. máj. 2. 00:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel én is igy vagyok mert azt csak két ember tudja aki hisz benne a kivülàlloknak hiàba meséltem mutattam nem làttak összefüggést..
2016. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Fish1 ***** válasza:
96%

Ha szkeptikusoknak, vagy olyan embereknek mondod, akik nem éltek át hasonlót vagy kizárják ezen dolgok létezését, akkor ki fognak röhögni. Olyanoknak mondd, akiknek volt már hasonló élménye, vagy aki otthon van a témában.

Így nem tudom megítélni, hogy a sztori mennyire valós, vagy mennyire belemagyarázott dolog, mert ilyenek is megesnek.

2016. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Mert nem gondolkodnak!

Ha azt tennék, sajnálnának...

2016. máj. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem néztek elég X-aktákat.
2016. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki csak a saját hite alapján tud ítélni. Van aki abban hisz, hogy a materializmus abszolút, és mindenki, aki mást hisz, bolond. De ez is csak hit, semmi több. A szkeptikusok, és más materialisták is csak a hitük, meggyőződésük alapján állítják amit állítanak, kevesen vannak, akik bizonyítani tudják az állításukat, vagy cáfolni tudják mások állítását.
2016. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Az érzékszervi működés az érzékszervek és az idegrendszer biológiai működése során létrejövő szubjektív élmény, ami önmagában nem alkalmas a történés objektív mivoltának igazolására.
2016. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Tislerics Máté ***** válasza:
45%
Teljesen normális az, hogy nem hisznek neked. Ezek az észlelések az esetek 99,9 százalékában nem természetfeletti dolgok, hanem a tudomány segítségével könnyedén magyarázható jelenségek.
2016. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szomorú és irritáló, hogy sokaknak a tudomány jelent mindent.

A tudomány pusztítja el bolygónkat is.

2016. máj. 3. 00:04
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

"Szomorú és irritáló, hogy sokaknak a tudomány jelent mindent. A tudomány pusztítja el bolygónkat is."

Na kibújt a szög a zsákból. Csak gondolkodni ne kelljen! Neked maradjanak csak a szellemek, megérdemled. :D

2016. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Tislerics Máté ***** válasza:
45%

Szellemek, idegen lények észlelése, egy teljesen normális jelenség. Az agyunk képes olyan érzeteket vagy hallucinációkat előidézni, amik ezt tökéletesen elhitetik a megfigyelővel. Ez TÉNY!


Érzéki csalódásokat, hallucinációkat megfigyeltünk már milliószor, viszont idegen lényeket, vagy szellemeket még SOHA! Ennek tudatában nem kéne meglepődni, ha nem hisznek neked. Persze ettől még igazad lehet, csak hát nem sok esély van rá. Szinte 0!

2016. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!