Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális filmajánlót...

Spirituális filmajánlót keresek nagyobb "hordereű" filmet Alábbb írom mi az amiket láttam és miylen "komolyat" szeretnék?

Figyelt kérdés

Felhőalasz nagyon tetszett az "újabbak" közül.

Békés harcos útja, az ambíciótól az értelemig, Békés harcos útja, beszélgetések Istennel, Fireproof,Éld az életed/ találd meg önmagad/ég és föld között.otthonunk nosso lar, így hirtelen ezek voltak amik meghatározóbbak voltak számomra, hasonlóakat keresnék, tudtok ajánlani?



#ajánlás #Spirituális filmek
2016. márc. 9. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

7 élet

Életrevalók

Good will hunting

Donnie Darko

Pillangó hatás


Most ennyi jutott eszembe, nekem ezek nagyon bejönnek, a Good will huntingnak úgy kezdzem neki hogy nem sok reményt fűztem hozzá de aztán kiderült hogy egy g3.cijó film ahogy a többi is :)

2016. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
Halott ember.
2016. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fish1 ***** válasza:

És az élet megy tovább (e a vida continua az eredeti címe),

A szem tükrében (I origins)

Gyönyörű zöld

Szitakötő

A tegnap gyermekei

Mennyei prófécia


Ha olvasni is szeretsz, akkor a Békés harcos útjának van 2 kötet folytatása is, illetve a Mennyei prófécia is több részes. Szerintem érdemes elolvasni őket. :)

2016. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fish1 ***** válasza:

Ház a tónál

Félhomály

Ez kimaradt.

2016. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Mennyei prófécia film változata nagyon rossz volt.. előbb a könyvet olvasd el :) az nagyon jó
2016. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Revolver, mátrix
2016. márc. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lucy
2016. márc. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. mondtatok pár újat. Kedves Fish1 megvan mindegyik része a békés harcosnak megvettem. és a mennyei próféciát is olvastam a 12. felismerésig a többi is megvan azok is amiket társíróként írt. sőt nekem nagyon tetszik a mennyei prófácia, a mennyei látomást még nem olvastam végig, de az is nagyon tetszik. továbbiakban még a Viskó is remekmű számomra, bármennyire is "kemény lelkileg" Huxley szép új világ is csúcs, és még nem olvastam el, csak a polcomon van a teljes beszélgetések Istennel , a mennyei prófácia film valóban meg sem közeéíti, messze nem a könyvet.
2016. márc. 10. 09:08
 9/12 anonim ***** válasza:

A kis buddha

Felhőatlasz

A forrás

2016. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csillogás, Fél lábbal a túlvilágon, A szeretet gyógyít, Néri st.Fülöp, Napfivér,holdnővér. Ezek a komoly filmek.
2016. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!