Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mire gyanakodnátok? (Többi...

Ti mire gyanakodnátok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa dolog történt múlt éjjel. Nem találtam rá magyarázatot, ezért írom ide. A racionális válaszoknak is örülnék.


Szóval, teljesen normális este volt, a megszokott időben lefeküdtem aludni. Már félálomban voltam, amikor az arcomra cseppent valami. Erre kinyitottam a szemem, átfordultam, próbáltam aludni, de megint éreztem, hogy valami rámcseppent. Megtapogattam az arcom, tényleg nedves volt. Panelban lakok, az első emeleten, nem lehetett beázás. Arra gyanakodtam, hogy a felső szomszédtól jöhet, valami van a vízvezetékekkel vagy tudom is én. Felkapcsoltam a villanyt, de a plafonon nem látszott semmi féle beázás. Visszafeküdtem aludni, és még vagy kétszer éreztem ezt a fura dolgot, mielőtt álomba merültem volna.


Ami még eszembe jutott, az az ablak, hogy azon esett be valami, de zárva volt, meg amúgy is redőnyöm van, azon nem tud beesni az eső. Szeritetek mi okozhatta a csepegést?



2016. máj. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt meleg nagyon a szobában?

Gondolom színtelen és szagtalan volt a csepp.

Azt is nehéz elképzelni, hogy a szádból vagy orrodból ment a arcodra. A hajadról is azt feltételezem, hogy száraz volt.

Valamiért izzadságra gyanakszom. De bármi okozhatta. (ami nem természetfeletti).

2016. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, de nem volt különösen meleg. Az izzadtság még lehetséges is, csak egyedül azt furcsállom, hogy rám esett, nem csak szimplán nedves lett az arcom. Azért köszönöm.
2016. máj. 16. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. Sajnos más tippem nincs, mert nem vagyok ott. Repedés és ázás pedig nincs, ahogy írtad....

De majd jön egy nagy ész és megmagyarázza, hogy cthulhu járt a szobádban :D

Amúgy lehet elindult az arcon a csepp és az tűnt esésnek. De most csak találgatok.

2016. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A racionális válaszom az lenne, hogy néha előfordulnak paresztéziák.Olyan fonákérzések, mint pl amikor a szemhéjad tikkel.Hasonló érzés lehet máshol is a testen és különféle érzeteket kelthet.Éreztem régebben én is hasonlót, mikor nagyon kimerült voltam.
2016. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!