Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós mostanában túl kedves?...

Anyós mostanában túl kedves? Mire gyanakodnátok? Mire vélnétek?

Figyelt kérdés
Rendes ember anyósom,jó a viszonyunk egymással,mindig az volt,de mostanában túl kedves lett.Anyós rendes ember,de azért szeret keverni úgy általában véve,nem pont minket illetően,de kicsit gyanús,hogy ennyire kenyérre lehet kenni az elmúlt 1 hónapban.Nem akarok semmit belelátni,olyat ami nincs is.Pl egyre több közös programot szeretne velünk szervezni(anyós,após),ami tényleg nem zavar,mert tényleg nagyon jól kijövök velük,de mi ütött bele igy hirtelen?
2015. aug. 5. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy szeretne egy unokát.

Most miért kell mindenben a legrosszabbat meglátni,

2015. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy kedves, meg jó a viszonyotok, sajnos sok helyen meg rossz a viszony az anyóssal és ez azért beárnyékolja a kapcsolatot is. Tarts tőle három lépés távolságot és akkor nem érhet baj.
2015. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

"Mire gyanakodnátok?"

Az üldözési mániádra.

2015. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is volt hasonló üldözési mániám. Már-már meggyőztem magam, hogy az én fejemben van a baj, de 3 kedves hónap után megkért minket, hogy vegyünk már fel 6 milliót a házunkra, hogy kifizesse a saját bedőlt hitelét.

Miután nemet mondtunk, visszakaptuk a régi anyósomat. :)

2015. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

:D, utolsó!

Hát én csak azt tudom mondani, hogy kutyából nem lesz szalonna!

Valamire készül, az biztos, az ember, főleg nem egy idős ember nem változik meg egyik pillanatról a másikra...

Majd idővel kiderül, mire készül, de azt oszd meg velünk feltétlenül!

2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem lehet hogy öregszik és ez miatt szeretne több időt tölteni veletek, hogy kihasználja a még hátralévő idejét? Vagy beteg nem lehet, amiről ti nem tudtok? Én ezt is el tudnám képzelni, hogy ez miatt akar a még hátra lévő időben jó viszonyt és szép emlékeket.
2015. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, figyeld meg, hogy az élet más területén változott-e a hozzáállása :)


Meglehet, hogy tényleg akar valamit, nálunk is ez volt, aztán előjött, hogy anyóséknak kezes kéne új kocsihoz... persze itt is ment a hiszti, nem mentünk bele, pedig ők annyira rendesek voltak velünk... :D


Viszont lehet az is, hogy változni akar. Néha előfordul, hogy az ember a tükörbe néz és rájön, hogy egy elviselhetetlen boszorkány lett belőle. Ilyenkor próbál egy kicsit máshogy állni a dolgokhoz. Ez viszont valószínűleg nem csak veled szemben nyilvánul meg, ezért írtam, hogy nézz körül a környezetében.


Aztán az is meglehet, hogy szimplán megkedvelt téged. Tettél neki valami szívességet, vagy egy apró kedvességet, amit talán észre sem vettél.

2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyenlőre élvezd a jobb kapcsolatot, és ha jönne vmi extra kérés, akkor vedd elő a józan eszed:)

Jobb félni, mint megijedni.

2015. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Higgy a megérzéseidnek. Ne szervezz velük több közös programot mint eddig, te ismered a legjobban. Ha kavarós, akkor nem őszinte, tarts a tisztes távolságot velük.
2015. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is gyanúsan kedves lett az anyósom pár hónapja. Aztán kiderült, hogy rám van gerjedve... Nagyon kellemetlen volt, de végül megtörtént. 60 éves, lógó mellű, szatyvadt testű, odalent totál szőrös nő, sose volt azelőtt ilyennel dolgom. Nem is tudom, miért mentem bele, talán a kíváncsiság hajtott, fogalmam sincs. Azóta iszonyatosan kínos minden egyes találkozás, főleg, hogy az asszony is általában ott van velem.
2015. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!