Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nyilas csillagjegyű férfi?

A nyilas csillagjegyű férfi?

Figyelt kérdés
Romantikus típus?

2016. máj. 23. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nem..... de persze ez bizonyara nem igaz mint nyilas ffira. inkabb ismerd meg, es majd megtudod, ne a horoszkopbol indulj ki.
2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán. De ha romantikázás szükséges ahhoz, hogy meghódítson egy lányt, akkor áll elébe. Neki ez csak játék, szükséges "rossz".

A horoszkóp szerint. Meg tapasztalatom szerint is. De nyilván ez nem igaz az összes nyilas férfira.

2016. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem en nyilas no vagyok es nem vagyok romantikus, az exem nyilas pasi es o sem volt az, lehet h mas nyilasok azok:-)))
2016. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mentsen meg tőle a Jóisten!
2016. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nyilas férfi vagyok. Nekem sem jön be túlzottan a romantikázás. Cserébe viszont mindent megadok a Nőnek. Odafigyelést, kedvességet, törődést, szerelmet...
2016. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!