Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért éppen ideális az életnek...

Miért éppen ideális az életnek a Világegyetem?

Figyelt kérdés
miért tudunk létezni? szerencse?

2016. máj. 29. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy leétezett már ez az állapott 1000000x csak egy-két pici dolog volt más és megettük egymást vagy szétnyúlt a nap. Szóval a világ minden őrült, kiszámíthatatlan állapotban létezhez. Lehet máshol is létezik és robban darabokra. E pillanatban itt stabil.
2016. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jött volna létre az élet, nem lenne aki feltegye ezt a kérdést.
2016. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy ideális e. Amit tudhatsz, hogy kialakult. Azt sem tudhatod, hogy ha másképp alakult volna ki, akkor mennyire lenne alkalmas rá, hogy legyen benne élet.
2016. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fingunk sincs hogy mennyire ideális a világegyetem az élet számára. Az általunk ismert élet számára nagyon nem ideális. Az hogy itt vagyunk annak köszönhető hogy az életnek nevezett valami ki tudott fejlődni és meg tudott maradni ezen a bolygón, tette ezt fogcsikorgatva és küszködve, az élőlények egy-egy faja csak kis részét képesek belakni a teljes bioszférának, annyira különböznek egymástól, hogy mindegyiknek saját élettere van, amin kívül megélni képtelen.
2016. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért? Ideális? Térben és időben nagyon kicsik vagyunk, ma még létezünk, de jöhet egy nagyobb kisbolygó és oda az egésznek egy perc alatt.


Egyébként ha nem lennénk - vagy világegyetem nem lenne - nem lehetne ezt a kérdést feltenni.

2016. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ideális?

Egyszer egy barátommal mentünk Szegedre gabonát gázosítani. Útközben azon panaszkodott, hogy mennyire nehéz az embernek, és mennyire nem ideális lakótér a föld. Csupasz a bőrünk, nincsenek természet adta fegyvereink, stb. És hogy mennyivel jobb pl a békának. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte egy hím és egy nőstény béka nászából hány millió ebihal lesz, és abból hány éri meg a felnőtt, szaporodásra alkalmas kort? Bizony, csak egy pár darab. Tehát az élet küzdelem a lét és a faj fennmaradásáért. Az ideálistól baromira messze van, de az arra alkalmas egyedek elvégzik a feladatukat, és esélyt adnak az utódaiknak, hogy ők is elvégezhessék.

2016. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A világegyetemből vagyunk.

Igy csak ez lehet ideális a létezésünkhöz.


Szerintem energia minden.es abbol lett minden. Mivel minden reszecskékből van.

2016. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!