Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ásványok tisztítása holdnaptár...

Ásványok tisztítása holdnaptár szerint mely időpontokban a legideálisabb?

Figyelt kérdés

Drágakő, féldrágakő, ásvány, kő.


Köszönöm!



2015. ápr. 26. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Csakis minden második hónap 30.-a (február, április, június...)

De most komolyan, ennek a kérdésnek semmi értelme nincs. A holdnaptár létezik, ja, de az árapály-jelenségen kívül semmi hatása sincs az átlag emberre. Ahogy az ásványok se hatnak, miért is hatnának?

2015. ápr. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Csak akkor, amikor a telihod a zeniten áll!

Akkor villany sem kell a művelethez!

2015. ápr. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!


A kérdésemet az "Ezotéria" kategóriában tettem fel/írtam ki.

Sajnos "Okoskodás" kategória -még- nincs ezen a weboldalon, de ha lenne, vannak emberkék, akiket oda volna optimális irányítani.


Amennyiben rajtam kívül mások is szeretik -nem pusztán materialista nézőpontból- az ásványokat és olvassák fenti kérdésemet, esetleg szintén tájékozódni kívánnak, akkor nekik ajánlom a következő könyvet: Kő-követek.

Ebben a könyvben megtaláltam a kövek törlésére, tisztítására, feltöltésére vonatkozó javaslatokat - és persze sok egyéb információt.


Kérem, hogy a további gondolataikat a nem ezoterikus megközelítésben HÍVŐK privát üzenetben tegyék meg. Köszönöm szépen!

2015. júl. 2. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóóóval. Én kb. 6-7 éve foglalkozom ásványokkal, és tapasztalatból mondom, hogy (bár eskü nem figyeltem a holdnaptárat) az ásványok semmit sem változtak. Persze ez megint felvet egy másik problémát, hogy vajon az ásványok adnak-e le rezgéseket, van egy olyan tippem, hogy te a hívők oldalán állsz. Én ínno hittem az ásványok gyógyító erejében, de aztán rájöttem, hogy nem működnek. Még azt sem mondhatjátok, hogy nem próbáltam meg... :) Szóval mi mindannyian (kissé nyersen, ez igaz) azt akartuk mondani, hogy a holdnaptárnak ehhez nem valószínű, hogy lenne köze, legalábbis idáig nem lett tudományosan bizonyítva.

Egy icipicit hosszú lett, ne haragudj... remélem nagyjából sikerült megértenünk egymást, nem szeretem a háborúkat :)

2015. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haraggudj, a válaszom így egy kicsit érthetetlen lett, hisz a veszekedésetek eltűnt, ahogy a fél válaszom is :) akárhogyis, legyen písz :)
2015. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Cháron ladikja felhasználónak:


Örülök, hogy írtál. A virtuális békepipa elfogadva.


Nagyon jó neked, hogy olyan régóta foglalkozol az ásványokkal.


"az ásványok semmit sem változtak" Szerintem az ásványok hatása nem feltétlenül érzékelhető fizikai érzékszervekkel.


Igen, én úgy gondolom, hogy az ásványoknak van "kisugárzása", hatása. (Rezgése.)

Nem muszáj velem egyetérteni, nem is vártam ezt el senkitől, csak azt tartom ésszerűnek, ha nem bunkóznak a kérdésemnél, hanem segíteni szeretnének.


"kissé nyersen" Azért több volt, mint nyers - érzésem szerint. Egyébként a másik hozzászóló reagálásait én egyszerűen piros kézzel illettem.


"aztán rájöttem, hogy nem működnek" Érdekes, mert én pedig arra jöttem rá, hogy működnek! :-) ;-) Egyébként régóta vannak ásványaim, de nem "használtam" őket/azokat, csak ott gyönyörködtettek a polcon. Mostanában volt egy álom egy ásvánnyal, így beszereztem belőle/abból egyet és azóta vele :-) alszom. Szerintem hat. Korábban én sem érzékeltem. (Bár néhány élményem volt.)


"Ne haraggudj, a válaszom így egy kicsit érthetetlen lett, hisz a veszekedésetek eltűnt, ahogy a fél válaszom is :) akárhogyis, legyen písz :)"

Nem baj, értem. Písz!


(Egyébként tényleg nagyon érdekes az Útmutató Hold című könyv és nem egy ember megfigyeléseit tartalmazza, hanem sztem évszázadok tapasztalatait, megfigyeléseit. Egyszer, ha rászánnád magadat arra, hogy elolvasd, lehet, hogy te is érdekesnek tartanád. Gondolom, hogy szkeptikus vagy, de azért ajánlom. Nagyon sok XXI. századi ember - nem a természetben él, nem érzékeli annyira azokat a hatásokat, amelyek tőle függetlenül bizony léteznek.)

2015. júl. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!