Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A lakásban nagyobb veszekedése...

A lakásban nagyobb veszekedések után folyamatosan eltűnnek tárgyak. Hogyan lehet előhívni őket?

Figyelt kérdés
Három ízben tűnt el pénz (Egyszer zárt szekrényből), és kétszer fényképezőgép. az első alkalommal hosszas keresgélés után egy nagyon poros helyen a fotel mögött találtuk meg. A családtagok elmondása szerint senki sem rakta oda. Az ellopás ki van zárva.
2016. jún. 15. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Fogalmam sincs, én már belenyugodtam, hogy véglegesen eltűnt egy porcelánedényem (a földről, miközben tök egyedül voltam otthon, csak a másik szobába mentem át). Nálam legalább nem értékes dolog volt. De azért ez elég para, el nem hittem volna, hogy van ilyen, amíg nem történt meg.
2016. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az első esetben még megkerült, de a többi 4-ben már nem. :( A legrosszabb az egészben, hogy a ma eltűnt fényképezőgépre pár nap múlva szükségem lenne. :(

Mondjuk legelőször időre kellett mennem valahová (ahonnan emiatt késtem) és akkor több órán keresztül megállás nélkül kutattunk, míg meg nem lett.


Bízok abban, hogy nem más dimenzióban van (ha létezik egyáltalán ilyen), hanem a lakás egy más pontjába került mondjuk figyelmeztetésképpen.

2016. jún. 15. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

A tuti módszer a következő: meg kell várni, amíg minden más családtagnak is eltűnik valamije, ami fontos: kocsikulcs, mobil, lakáskulcs, pénztárca stb. Ebben te is segítheted a szellemi lényeket, pl. titokban elemeled a tárgyakat, és elrejted a szőnyeg alá, a matrac alá stb.


Amikor kezdik kétségbe esve keresni, elővezeted, hogy volt már hasonló titokzatos eset a fényképeződdel is. Aki eldugta a fényképeződet, az először ott fogja keresni a saját cuccát, ahol a fényképező van. Ez a tippem.

2016. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ezután az eltűnés után alaposan körbefüstöltem tömjénnel, az állítólag megtisztítja a teret, ha nincsen különösebben nagy baj, és azóta nem tapasztaltam semmi furcsát, mondjuk előtte is ritka volt az ilyesmi, és a tárgy eltűnésén kívül mindet meg tudtam magyarázni, ha nagyon akartam. Pl. én kapcsoltam fel, be véletlenül korábban, stb. Viszont ettől az eltűnt dolgaid nem hiszem, hogy megkerülnek. :( Remélem, meglesznek valahogy!
2016. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Szeretnék átadni a Kérdezőnek és egyes Válaszolóknak is a Troll-hizlalda nevű megtisztelő virtuális kitüntetést.


Érezzétek magatokat magasabb rezgésszámon, egyszerűen öröm olvasni hogy egyesek "tömjénnel tisztítják a teret" és eltűnt tárgyak esetén a lopás ki van zárva.


Igazán sajnálom hogy a mindmeghalunk innen nem idéz. :D

2016. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugalom van, mondom, hogy én se hittem volna el, amíg nem történt meg.
2016. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tömjént pedig egyébként is szoktam füstölni, attól függetlenül, hogy állítólag tértisztító hatása van, mert az illata is finom.
2016. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Yog-Sothoth ***** válasza:
67%
Lehet, hogy a fényképezőgép, illetve egyéb tárgyak félnek a veszekedéstől, ezért úgy döntenek, hogy inkább elbújnak.
2016. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az Invito varázsigével előkeríthető.
2016. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

A lakásban nagyobb veszekedések -> anyagi viták


folyamatosan eltűnnek tárgyak -> folyamatosan egy családtag eladja őket


Hogyan lehet előhívni őket? -> ékszert a zálogostól. Pánzt már sehonnan, mert másé. El kell zárni a pénzt.

2016. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!