Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködéssel tudják...

Milyen öltözködéssel tudják elkerülni a nagyobb (75D-75E) méretű nők, hogy ne folyamatosan a melleit bámulják?

Figyelt kérdés
Nyilván zavaró lehet, ha valakivel ezáltal éreztetik, hogy nem veszik őt komolyan - ha valaki ezt el akarja kerülni, például egy komoly rendezvényen, tárgyaláson vagy általában munkahelyen - hogyan öltözködik? Hogyan "vonja el a figyelmet" a melleiről?

2016. jan. 4. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Zárt, nem passzos felsővel, rá egy zakó/boleró, és nem keresztben átvetve a válladon hordod a táskádat :D


Egyébként meg ez a másik félen is múlik. Úgyis mindenki észreveszi, hogy egy nő jobban meg van áldva ilyen téren. Aki alapból b*nkó, és nem akar komolyan venni, az tök mindegy mit veszel fel, akkor is nézegetni fogja. Aki pedig épeszű, és valóban munkáról akar veled beszélni, az pedig max jövet-menet picit odapillant, de ha hozzád beszél, akkor a szemedbe fog nézni.

2016. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Ne hordj olyan blúzt, amin feszülnek a gombok. Egy barátnőm szokása volt ez, hogy folyton blúzban járt, de a gomboknál mindig elállt és úgy tűnt folyton, hogy le fognak repülni :)

Próbáld ki, hogy milyen kivágás áll a legjobban neked, miben látszanak kevésbé a melleid.

Hordj megfelelő melltartót, ami tényleg tart.

Ne hordj átlátszó darabokat.

Ilyenkor télen szerintem egyszerűbb. Mert ha egy felsőre ráhúzol egy blézert, akkor azért már nincs annyira szem előtt a mell.

2016. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon komoly a partner,a tárgyalás akkor, zárt felsőt veszek fel.

De én általában kihasználom az "adottságaimat" és olykor vissza is élek vele akinél lehet.

2016. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 opened paradise ***** válasza:
43%

Csador,apáca ruha,stb.


És attól még vehetnek komolyan.

2016. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

"Nyilván zavaró lehet, ha valakivel ezáltal éreztetik, hogy nem veszik őt komolyan..." - mekkora marhaság ez már?

Egy tárgyalásra rendesen fel kell készülni - bármilyen testi adottságoktól függetlenül!

Az öltözködésben vannak praktikák, amelyek optikailag nem hangsúlyozzák ki a nagy melleket, de az ihari "nagyságokat" nem lehet (és nem is szabad!) eltüntetni!

Én nem fogom erőszakkal leszorítani őket senki kedvéért! Aki ilyen méretekkel kényszerül élni - és olyan munkakörben dolgozik, hogy rendszeresen tárgyalnia kell - az bizony kénytelen hozzászokni, hogy minden helyen megbámulják - mert ilyenek az emberek!

Nem szoktam hangsúlyozni őket, de megtagadni sem!

Előttem valaki írta, hogy bizony szokta őket használni előnyök szerzésére... Bizony, ez akkor is igaz, ha mindenki lepontozta... Ugyanúgy lehet pozitív hozzáállást elérni nagy mellekkel, mint jó seggel, vagy szép arccal!

Legutóbb 3 pasival kellett egy asztalhoz ülni egy témában. Előre rendesen felkészültem. Láttam, hogy a szemük az mindig a melleimen voltak, szinte nem is figyeltek az alaptémára. Én kimért (ez izgatta őket) és céltudatos voltam, mindent aláírtak az elképzeléseim szerint. Én vagyok a hibás, vagy az a 3 nyálcsorgató kandúr, akik nem tudnak maguknak, az ösztöneiknek parancsolni?

Nehogy már én kérjek elnézést!

2016. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora a mellem. Általában nem érdekel, ha megbámulják őket, mert az a másik félről állít ki szegénységi bizonyítványt (persze, itt a gátlástalan és undorító bámulásról beszélek).

Vizsgákra elegáns kendőt szoktam hordani, blézert, blúzt.

2016. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Átkozottul izgató tud lenni, mikor a melleknél a blúz gombjai majd lerepülnek!:) Szinte vetekszik néhány közepesen mély dekoltázsú felsővel!:)

25/F

2016. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem ennél nagyobb, de még sosem kaptam rajta senkit hogy a mellemet bámulná. Komolyan nem értem :).
2016. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nyolcaska, nem tudom (bár szeretném) hogy neked mekkora melled van, de egy legalább E-s cicit a férfiak 99%-a megbámul...
2016. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 vagyok, jelenleg G-s (hízás/fogyás függvényében változik). Oké, nyáron passzos felsőben volt egy öreg tata a piacon aki megbámulta. De kb ennyi. Mondjuk nincs annyira vékony derekam (bár 75-s vagyok így is), szóval talán emiatt nem annyira feltűnő mint másoknak. Régen mondjuk vékonyabb voltam, akkor jobban látszott, de akkor sem volt ebből problémám. Ha megnézett valaki az utcán, sosem éreztem azt hogy a mellemet nézné. A férjem elvileg a mellemet vette először észre, de úgy látszik ügyesen titkolta :D.
2016. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!