Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyukam elment. Mit jelenthet...

Anyukam elment. Mit jelenthet ez, haragszik ram?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy eve korulbelul,azt ereztem,hogy meg fogok alni,erre anyukam el is ment.Lehetseges,hogy felig megereztem,mar volt ilyen.Bucsu nelkul,egyedul ment el.Kicsit meg mindig megvan az erzes igaz enis menni szeretnek.Most meg,azt almodtam vegre eloszor,hogy megkerdeztem hogy van erre o kicsit haragosan,hogy csak alszik.Haragszik ram?Koszonom,aki elolvassa!
2016. jún. 25. 20:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Elelvezet????????
2016. jún. 25. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ne edd magad rajta, ezt álmotad, nem haragszik rád :) neki mostmár nagyon jó, hidd el,sajnál,hogy te még itt vagy, de nehogy azt hidd,hogy az öngyilkosság jó lessz, van egy feladatod, mindenkinek más, és anyukás valószinüleg végzett az övével, és vár, hogy a következö programmot irhassa, veled, meg sok mindenki mással, de az öngyilkosság, nagyon nem megoldás, a gyáva emberek legaljasabb dolga.
2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haragosan mondta.Igaz mindig beszelek hozza.Aki ongyilkos tud lenni,az igenis bator.
2016. jún. 25. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán volt köztetek nézeteltérés, veszekedés néha?Lehet hogy a lelkiismereted nem teljesen nyugodt őfelé, ezért láttad álmodban haragosnak.
2016. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen volt,de nem haragudtunk egymasra.Szoktam beszelni hozza,mivel ugyerzem hogy meg mindig itt van.Igaz,hogy felfoghatatlan szamomra,hogy elment.
2016. jún. 26. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig veled lesz és vigyázni fog rád
2016. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!