Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt ez?

Szerintetek mi volt ez?

Figyelt kérdés
Jó régen történt az eset, valamikor október környékén. Elromlott a telefonom, és amíg szervizbe volt egy ilyen tipikus ősrégi nokiát kellett használnom. Éjjel már egyedül én voltam ébren a házban, amikor valami miatt elővettem. Bekapcsoltam, és véletlenül megnyomtam valamit, nem tudom. Valahol megnyitottam egy hangfájlt és megszólalt egy hang (nem gépi, egy férfi hangja) és valami olyasmit mondott, hogy "hibaellenőrzés javasolt" vagy ilyesmi. Megijedtem, össze-vissza nyomkodtam azt a vackot, még egyszer vagy kétszer megszólalt (ugyanezt mondta), aztán sikerült kikapcsolnom. Másnap átnéztem a hangfájlokat, felvételeket, hangüzeneteket, mindent, de sehol semmi. És a telefonra nem volt vírusirtó vagy ilyesmi telepítve, ami így jelzett volna. Még az Internetre sem lehetett vele csatlakozni, nem hiszem, hogy egy ilyen régi telefon így jelezné, ha probléma van. Azelőtt egyszer volt részem olyan paranormális élményben, amit nem tudok ésszerűen megmagyarázni.

2016. jún. 25. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Soha többet ne hagyd ,hogy életre keljen ,nagy baj lehet belőle keress másik telefont !
2016. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
A KGB szakmai gyakorlatos diákai szórakoztak magyar órán.
2016. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már visszakaptam a rendeset, amelyikkel az eset történt, a szekrény mélyén van elzárva :)
2016. jún. 25. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon helyes ! De ugye vas ládába raktad és több acél láncot is tekertél rá ?
2016. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem ,a lumbulábiak hanem a plejádok jönnek majd elérted és elviszik a lelked ahogy Pataky Atillának is .

Igaz ,visszahozzák majd ,de akkór te már nem az leszel aki voltál .

2016. jún. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lelkem már rég odaadtam az ördögnek, csak az ő beleegyezésével vihetik :c
2016. jún. 26. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a krixkraxiak akartak veled kommunikálni, de sajnos a technológiájuk nem egészen kompatibilis ezzel a régi készülékkel. Ezért hallottad csak a kapcsolatfelvétel sikertelenségét jelző hibaüzenetet.
2016. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!