Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elhunyt családtag megidézése...

Elhunyt családtag megidézése segíthet a végső elengedésében?

Figyelt kérdés
kérlek titeket, ne trollkodjatok. Én sem hittem ebben az egészben, de veszíteni valóm nincs. Ha mégsem az a bizonyos családtag jönne, nem tudnám visszaküldeni stb.. ezekben segíthetnétek aki jártas.

2016. jún. 26. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
meghalt. engedd el. többet ártanál vele mint amennyire te segíteni akarsz..
2016. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
konkrétabban? mit ártanék vele? Az, hogy meghalt elvileg felfogható, de gyakorlatilag nem olyan egyszerű
2016. jún. 26. 23:27
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Forog a sírjában az a' család tagod ,hogy ilyeneket irkálsz róla !

Aki meghalt nem tudod vissza hozni és ez így van rendjén !

2016. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a túlvilágban de feltételezem a kérdésedből kiindulva h te hiszel.. szóval.. meghal az ember. Legyen a neve béla. Béla a túlvilágra kerül, a részletekbe most ne menjünk bele. Te viszont szeretnéd megidézni bélus szellemét. Nos szerinted mégis hogy zajlana? kapna egy vissza hívós sms-t arról hogy te keresed?? Persze hogy nem. Valószínűleg kiragadnád, kitépnéd őt onnan ahol jelen pillanatban azaz halála után a szelleme tartózkodik. Ez biztos nem kellemes érzés főleg azután a sokk után hogy meghalt + felkéne még dolgoznia hogy ő halott illetve hogy a családját jóideig nem látja. A másik lehetőség hogy nincs ez a durva kitépős cucc de akkor is ott van az hogy megvan rémülve amiatt hogy meghalt.. én innen nem is folytatnám tovább mert felesleges. Csak józan paraszti ésszel gondold továbv ezt a gondolatmenetet. Aztán rájössz hogy amire készülsz az önzőség.
2016. jún. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"konkrétabban? mit ártanék vele? Az, hogy meghalt elvileg felfogható, de gyakorlatilag nem olyan egyszerű"

Fordítva!

Gyakorlatilag fel kell fognod, hiszen az anyagi létben semmilyen módon nem léphetsz vele kapcsolatba, viszont elveid szerint m ég valahol, más formában létezik.

.

Hagyd nyugodni! Visszamenőleg nem változtathatsz semmin, ami megkönnyítené elengedését, csak magad csapnád be.

2016. jún. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak feldühítenéd vele.
2016. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A szellemidézés vagy egy lélek áthívás a túlvilági síkról a mi síkunkra nem egy könnyű szertartás, ha egyedül próbálkozol vele pórul is járhatsz. Csak olyan csinálhatja ezt, aki kimondottan ezzel foglalkozik, de egyedül csupán a netről leszedett cikkek segítségével eszedbe se jusson megpróbálni. Ha netalántán sikerülne is megidézned az elhunyt családtagod szellemét, ha nem tudod visszaküldeni, ott ragad és a te energiádat fogja elszívni.Ne bolygasd a holtakat. Inkább próbáld meg elfogadni, hogy elment és most már más helyen van.
2016. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hagyd a szerettedet békében nyugodni, csak magadnak ártasz vele ha beleéled magad abba hogy megidézed. Meg talán neki is.. bár én a túlvilágban nem hiszek. A végső elengedéséhez egyetlen dolog kell, idő, hogy feldolgozd az elvesztését. Álmaidban még találkozhatsz vele.
2016. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok, pontozzatok már fel more :D
2016. jún. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hű mennyi szakértő.... Csak a test hal meg urak!! A lélek nem az enyeszeté lesz, mint egy rossz horrorfilmben! A lelket nem visszahivod, hanem nyitsz egy kommunikacios csatornát közte és közted. Nyugodtan idézhetsz szellemet ombre, nem kell tőle félni! !
2016. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!