Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valaki bevonzz...

Lehetséges hogy valaki bevonzza magának a jó szerencsét, és balszerencsét hozzon mindenki másnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban akivel hihetetlen szerencsés véletlenek történnek állandóan(pl az orra előtt esik ki valakinek a zsebéből egy ötezres, és egyszer mind a két barátnőjét le**arta egy madár csak őt nem,pedig pont közöttük volt)

És minden ilyen csodás véletlen után ami vele történik,úgy tűnik valaki más fizet...zsinórban vagy 7szer azt dobja dobókockával amennyit akar és megnyeri a játékot---> 20 perc múlva hangyák másznak mindegyikük táskájába, csak az övébe nem. Nem vagyunk barátok de nem is akarok a közelébe se lenni.

Mondani se kell szerintem hogy ezek mellett természetesen szép,modell alkatú, nem hízik semmitől és szép baba arca van dús hajjal ésatöbbi...

Semmiért nem dolgozik meg és mégis agyon dicsérik (még a tanárok is)

És dühítő leírni is, de azt képzeli magáról hogy milyen nehéz élete van és mekkora áldozat...nem állítom hogy tudok mindenről amin keresztül ment, de azt tudom hogy csak neki adatott meg az osztályban(és talán az egész suliban)hogy minden nyáron más országba mennek nyaralni, és hogy plazma tv van a 3 emeletes luxus családi ház hátsó kertjében.

Őszinte leszek, remélem egyszer elcsapja egy kamion...ami robbanószereket szállít.

De komolyan...rohadjon meg. Nem bánom ha valaki szerencsés, de hogy másokból szipolyozza(akár tudatlanul is) az sok. Ha valaha történik vele valami, az nem tragédia lesz, hanem igazságszolgáltatás...és ott leszek a háttérben popcornt zabálva,röhögve.


(igen, sok felgyűlt harag tömődött ebbe a kérdésbe,utólag is elnézést)


2016. júl. 3. 17:08
 1/4 openyoureye ***** válasza:
Véletlenek nincsenek...
2016. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, létezik olyan, hogy bevonzod a jót és a rosszat is. De csak is magadnak tudod. Nem lehet az, hogy ő valakinek a rosszat akarja és akkor rossz lesz neki. Amúgy azért vagy ilyen haragos rá mert írígy vagy. Szerintem ne legyél az mert azzal csak a rosszat fogod bevonzani. Meghát attól, hogy jó az anyagi hátterük attól még lehet, hogy a családi állapotuk rossz. Szerintem ne törődj vele. Ha mindig szerencsés akkor annak meg van az oka.
2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha "az orra előtt esik ki valakinek a zsebéből egy ötezres" és nem adja vissza, akkor nem szerencsésnek, hanem tolvajnak kell tekinteni!

"zsinórban vagy 7szer azt dobja dobókockával amennyit akar és megnyeri a játékot" - ez már nem is enyhe túlzás!

Cinkelt kockával persze lehetséges...

.

Szerintem itt nem a szerencséről van szó. Egyszerűe irigy vagy. Ha veled történnének ugyanezen dolgok, fel sem tünne, kérdésed sem lenne.

2016. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/3 Most ezt úgy mondod mintha valami hihetetlen felfedezés lenne az hogy ha az emberrel csak jó dolgok történnek nem irigy másra...nyilván??

Másrészt ha szerinted csal és lop, akkor miért is lennék irigy?Bár abban lehet hogy igazad van hogy lop, de nem pénzt hanem...szerencsét?? (a nő akitől leesett a pénz biciklin száguldott és már hallótávon kívül volt mikor szólt neki, ezt tényleg nem tudom lopásnak venni)

Amúgy komolyra véve a szót,minden más érzésemet vele kapcsolatban elnyomja a harag. Leszrom hogy szerencsés, az érdekel hogy körülötte mindenki kipusztul.

Ha eleinte irigy is voltam kicsit, az érzés már 3 éve elrohadt.

Már csak azt kívánom hogy kapja vissza amit ad.

Őszintén, ha azt látjátok hogy valaki nyilvánosan kihasznál egy embert, dühösek lesztek,nem? Ugyan ez az érzés van bennem is, csak a helyzet más.

2016. júl. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!