Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon ez normális? Vagy nem?

Vajon ez normális? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok eléggé jártas a meditációban, kérlek segitsetek ha tudtok!

Pár órával ezelőtt alkalmam nyílt lazítani egy kicsit, így leültem egyedül, kényelmesen, meditációs zenét hallgatva kicsit relaxálni. Behunytam a szemem, hallgattam, és figyeltem magam.. Idővel teljesen mély állapotba kerültem, és magamban, belülről, viszont szemlélőként figyeltem ahogy működik a testem.. Nagyon kellemes volt. Viszont egyszercsak habár egyenesen ültem, mintha el akartam volna dőlni balra, maximálisan olyan érzésem volt hogy erősen megdőlt a testem. Furcsa volt, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Mikor is egy hirtelen érzés kapott el a homlokomon, nem teljesen közepén, talán lejjeb.. Olyan volt mintha zsibbadna, de közben éreztem egy furcsa, érzést, leírhatatlan.. Azóta valahogy nem vagyok ugyanolyan.. Fáradt vagyok, mintha legyengült volna a testem, megváltozott a közérzetem, és valahogy másképp érzem magam.. Nyugodtnak érzem magam, amikor egyedül vagyok alig vannak gondolataim, megmértem a vérnyomásom is, a szokásos 135/95 helyett 117/69-70 volt 3-szor is a délután folyamán.. Az egész mintha más lenne..

Úgy vélem már sokszor meditáltam, de lehet hogy még sosem, miközben azt gondoltam hogy igen, és most volt az első alkalom?

Köszönök minden hozzászólást, segítséget! 🙂



#meditáció #meditációs élmény
2016. júl. 7. 16:34
 1/4 Yog-Sothoth ***** válasza:
10%
Alapból picit magasnak tűnik a vérnyomásod, azzal lehet, hogy érdemes lenne kezdeni valamit.
2016. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elolvasás nélkül bemásolom amit egyik ismerősöm írt.:

"Kinyílt a harmadik szeme hirtelen, érthetetlen körülmények közepette. Kérdezz rá, hogy azóta erősebben érzi-e a szagokat vagy az ízeket. Élénkebben látja-e a színeket vagy ehhez hasonlók. Ha igen, akkor egyértelműen a 3. szeme nyílt ki, de még nincs eléggé összeköttetésben a mindenséggel, hogy ezt energiákkal is finanszírozni tudja, tehát a saját életenergiáját használja fel és ezért fáradt tőle. Keressen egy pontot ahol, ha bele áll (a házán belül lehetőleg) akkor úgy érzi mintha zsibogna az egész teste és 3-5 perc elteltével nem érzi a fáradtságot. Ha talál egy ilyet akkor napi 10-20 percet töltsön el benne, ha lehet 2x is, amikor már kezdi magát fáradtnak érezni. Ez segíteni fog addig, amíg nem áll rá erre az új energetikai állapotra. A meditációt folytassa nyugodtan, mert előrehozhatja az energetikai változásokat a testében és így hamarabb ráállhat erre az állapotra. A másik megoldás még az is lehet, hogy egyszerűen kér energiákat, amikor fáradt. Elképzeli, hogy egy aranyló, fehér színű energia csóva bele megy a fejébe, majd onnan a szívébe és elárasztja az egész testét. Amikor úgy érzi, hogy már elég, akkor köszönje meg és képzelje el, hogy ez a csóva visszahúzódik a távolba, az ég felé. Sok sikert a tisztánlátás kialakításához neki ^^"

2016. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm.. Köszönöm az eddigi válaszokat..

Elsőnek: talán magas, utánanézek, köszönöm..

Masodik válaszoló: mit jelent az hogy "elolvasás nélkül bemásolom"? Amúgy nagyon érdekes volt a válasz, elgondolkodtató...

Egyébként aludtam egyet, és nagyon érdekes álmaim voltak, szellemekkel álmodtam, meg egy kb. vagy 200 évvel ezelőtti helyszínen jártam, egy néger férfi személyében, akiről tudtam álmomban hogy én voltam valamikor...

Ennek köze lehet ahhoz a bizonyos harmadik szemhez amit írtál?

2016. júl. 7. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ellazultál és leesett a vérnyomásod. A relaxáció hatására meg nem a "szokásosakat" álmodtad.
2016. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!