Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon ez normális a terhesség...

Vajon ez normális a terhesség 12. hetében?

Figyelt kérdés
Bocs a kérdésért, de a végbelemnél, nyomó érzést érzek, de nem állandóan. Olyan mintha pulzálna!Kicsit beparáztam!

2016. júl. 6. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs székrekedésed? Lehet, hogy kicsivel több gyümölcs, rostos üdítő segítene. :)
2016. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen normális a székletem és mindennapos. Odafigyelek rá, mert 6-8. hét között nagy gondot okozott. Ezért vagyok kétségbe esve. :-(
2016. júl. 6. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele dokihoz.:)
2016. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy telefont megér az orvosodnál, hogy ez normális-e vagy be kell-e menned egy vizsgálatra. Én még nem hallottam ilyen tünetről, sokat nem tudok segíteni sajnos, csak tanácsolni a telefont :)
2016. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínű tegnap sok volt az ülés a munkahelyemen, mert fekvés után jobb lett. A világ másik felén élek és itt mindenre azt mondja a doki, h normális :-(
2016. júl. 7. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!