Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elvileg mindenk képességei...

Elvileg mindenk képességei szerint kap az élettől (vonzás törvénye) hogyan tudok fejlődni hogy jobb képességeim legyenek?

Figyelt kérdés

Valami egyszerű példával illusztrálta amire nem emlékszem, de kb olyasmi minek adjon a csigának biciklit ha nem tudja tekerni.

Az életben is ez miatt bukok el sokmindent amit kapnék.pl lettek volna ingyen kiválo bőrbutoraim es azért ajándékozták másnak mert nálam nem fér el a hely szűke miatt.

Egy rakás mindent szoval hiába vonzok be, nem tudok vele élni. Szoval előbb egy nagyobb lakhelyet kellene vonzani de nem vagyok hitelképes hiába is találnék kedvező lehetőségeket.


Stb. Szoval a csiga vagyok akinek hiába lenne biciklije...hogyan fejlődhetnék magasabb szintre hogy magasabb szintű dolgokat bevonzzak?


2016. júl. 12. 12:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*mindenki
2016. júl. 12. 12:19
 2/20 anonim ***** válasza:
Elmondoma receptet: felemeled a lusta segged > tanulsz > szerzel egy piackèpes vègzettsèget > kapsz egy jó állást > lesz pènzed jó házra. Tadá!
2016. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem mondod...

Tanultam egy rakás végzettségem van es dolgozom pont olyan munkám van amit szerettem volna.minden stimmel amit elkepzeltem.

2016. júl. 12. 12:49
 4/20 A kérdező kommentje:

A vonzás törvényének szempontja szerint érdekelne maga a gondolkodásmod, nem pedig az hogy megmondják mit csináljak.

Elvi síkon a pozitiv látoszög meg stb

2016. júl. 12. 12:50
 5/20 A kérdező kommentje:

Magyarán hiába van sakktáblád ha nem tudsz játszani az életben a bábukkal.


Remelem erthető mire vagyok kiváncsi

2016. júl. 12. 12:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Még annyi, kíváncsi lennék hány diplomás él a szülők nyakán..ennyit az "eszközökről"amikkel jobb életet akarsz varázsolni. Globálisan maga a gondolkodásmod érdekelne hogyan lehet fejlődni benne.
2016. júl. 12. 13:01
 7/20 A kérdező kommentje:

Magyarán hiába van sakktáblád ha nem tudsz játszani az életben a bábukkal.


Remelem erthető mire vagyok kiváncsi

2016. júl. 12. 13:05
 8/20 anonim ***** válasza:

neked megártott a meleg

a nagyobb lakhelyet nem lehet "bevonzani"

"egy rakás végzettségem van " aj:(


A képességfejlesztés a lényeg. Vannak adottságaink - hogy tudjuk kibontakoztatni, hogy tudunk kreatívan élni, dolgozni. Ennek sokszor a "rakás végzettség" ellene megy


Valami alkotó folyamatot kell végezni- az eredmény legyen teljesen közömbös

Írni (zavarosan fejezed ki magad írásban, írj naplót, javulni fog), rajzolni, festeni, énekelni, táncolni, zenélni.

Ezen múlik, hogy megtalálja az ember, amiben ki tudja fejezni magát. Az öltözet, a külső marha, lakberendezés kevés ehhez.


Alkotni kell.

2016. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem is megártott a meleg, természetesen:D

*az öltözet, a külső, lakberendezés marha kevés ehhez

2016. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ozmium42 ***** válasza:

3 évig tartsd az alábbi intenzív edzéstervet, folyamatosan csináld, akkor is, ha nagyon nehéz.


100 fekvőtámasz

100 felülés

100 guggolás

aztán 10 km futás


MINDEN EGYES NAP!


Ezen kívül ne feledd a napi háromszori étkezést. Reggelire egy banán is megteszi. És ami a legfontosabb, ne használj légkondicionálót nyáron és fűtést télen, ezáltal pénzt spórolhatsz, és megedzed az elméd.

2016. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!