Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vonzás...

Mi a véleményetek a vonzás törvényéről, miszerint mindenki azt kapja, amit a szíve mélyén hisz, és el tud fogadni?! Legyen szó, párkapcsolatról, gyógyulásról, pénzről, jobb életről. Működőképes ez az elmélet, vagy csak jól hangzik?

Figyelt kérdés
tény,hogy a pozitív hozzáállás sok mindenben segít,de sajnos nem mindig elegendő és kifizetődő az élet különböző területein..
2012. aug. 11. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
A vonzás törvénye mint olyan, nem létezik. Gondolkodásmód és hatások léteznek. Nagy egyszerű a képlet. Ha pozitívan állok mindenhez, teljesen másképp látom a világot mintha negatívan tenném. Attól még, hogy te nem gondolsz befizetetlen számlákra, jönni fognak, nem fogja senki kifizetni helyetted és pénz sem fog lehullani az égből csak mert nonstop gondolsz rá. Viszont hozzáállhatsz kétféleképpen a befizetetlen számlákhoz. Úgy, hogy megvonod a vállad, és azt mondod magadban hogy ha majd fizetés lesz befizetem, másnak is van, ez miatt nem fogok összeomlani. Nem fogsz idegeskedni rajtad, nem fogja lehúzni a kedved. A másik opció hogy pánikolsz, idegeskedsz, nyugtalankodsz és ez kihat az egész napodra. Aznap beszól valaki, azt mondod biztos azért mert a számlákra gondoltál és bevonzod a rosszat. Nem. Ha az első opció szerint gondolkodsz, aznap ugyanúgy be fog szólni az a valaki, csak mivel jó kedved van mivel nem idegesíted magad, ezért max mosolyogsz rajta, vagy felfogod pozitív kritikának. Nekem ez a véleményem és a tapasztalatom a "vonzás törvényéről". Minden a gondolkodásodon függ ez tény, nem mindegy hogy állunk a dolgokhoz, de attól mert valamire vagy valakire sokat gondolunk, nem fogjuk megkapni.
2012. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Jól hangzik. Viszont nem veszi figyelembe a karmát, és azt, hogy az amit az ember úgy gondolja akar, az nem biztos hogy a hasznára válik, amit a tudattalanja persze tud, és ellenáll neki. Tehát ennek a vonzásos dolognak két esetben is árral szemben kellene úsznia. Persze ha olyasmit akarsz nagyon, ami javadra válik, és a karmád sem akadálya, akkor akár még be is jöhet.
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem működik, én annyira pozitívan gondoltam rá hogy már azt se tudom mi történt meg vagy mit álmodtam, de most itt vagyok a valóságba ami nem jó. De mindegy bele kell törődni 2 óra alvás után kipucoltam a lakást.
2012. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem működik,és a karma sem. Csak ha hiszel bennük,akkor befolyásolhatja a döntéseidet.
2012. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
olyan mint a kockás gép, beadja te meg vagy felírod vagy elpörgeted :D
2012. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azt hogy szép lenne, jó lenne, de sajnos csak egy mese.
2012. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Én használtam már a vonzás törvényét, nagyon kicsi dolgokban(pl. elromlott a számítógépem,és megpróbáltam bevonzani hogy jó lesz,és csak arra az egy alkalomra tényleg jó volt,máskor nem,amikor nem próbáltam vonzani,el kellett vinni szerelőhöz),az a tapasztalatom hogy tényleg működik.


A bibliában is meg van írva,hogy:"Aki kér,annak adatik."

Ez valamiféle kozmikus törvény.


Érdekes,hogy apám is használta,hogy a parkolóban legyen szabad hely,és amikor használta,kivétel nélkül mindig volt szabad hely a parkolóban.Azt hiszem,azt mondta,előtte sokszor nem volt szabad hely.

2012. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, ez kb olyan, mint amikor én reggel arra gondoltam, hogy legyen majd este, és egy idő után tényleg este lett.
2012. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs tapasztalatom arról, hogy rövid távon működik, persze lehet én nem éltem bele magam rendesen :) Azt szokták mondani, hogy néha évek munkája mire összejön a "kívánság", de én egyre inkább kételkedem ebben az egészben. Egyetértek azzal a válaszolóval aki megemlítette a karmát.... én is kezdem azt hinni, hogy a karma "nem engedi".
2012. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Vonzás" csak részben szól az önbizalomról. Ha csak önbizalom lenne akkor nem történnek "véletlen" események.

A vonzás törvénye alkimihához köthető. É valóban létezik mindenátható energia, univerzum, teremtő. Mindegy, hogy hívod.

2012. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!