Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a kitalált...

Lehetséges, hogy a kitalált világ (anime) valós legyen?

Figyelt kérdés

Itt a kérdésem elözménye, a helyzet rosszabodott.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__7909791-..


Szóval, bár az álmokon kívül semmi más nagy dolog nem történik, mégis teljesen fura, idegesítő érzések törnek rám.

Emlékek, mégtöbb emlék, amik nekem eléggé homályosak...

És... akkor még ott az a nyomorék karakter ( Aizen ) is.

Nem vagyok normális, folyton arra gondolok, amikor megláttam őt.

És szerintem beleszerettem.

Egy kitalált anime karakterbe. 23 évesen.

Igaz, én élő emberként láttam.

De ami szörnyű, úgy érzem, hogy valahogy köttetésben állok vele...

Olyan érzés, mintha ismerném, nem csak animéből, amit már mióta nem néztem.

Mit kéne tennem?



2016. júl. 14. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel kéne ébredned, és a matekdogára készülni.
2016. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, ismétlem 23 éves vagyok.

Már rég túlléptem a matekdogákon.

2016. júl. 14. 18:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szóval hogy Aizen valamelyik univerzumban valoságos élőlény legyen? elképzelhető, de meglehetősen kicsi a valószínűsége :)
2016. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködöm, de a "kitalált" és "valós" egymásnak ellentmondó fogalmak!

Ezek szerint nem lehet a kérdést megválaszolni.

2016. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert igazából mátrix...

szerintem mozdulj ki kicsit :D én azért szeretem az animéket, meg a fantasy cuccokat mert jó kicsit elszakadni az undorító valóságtól...de attól még az a valóság és nem az amit az animékben látsz...ha ezt elfelejted tulajdonképpen bolondnak számítasz már :)

2016. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy igazi pasit.
2016. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy nem, nem lehetséges.
2016. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nem lehetséges. Ez a világ a Bleach világa egy ember fejéből pattant ki . Ő talált ki mindent. Már , hogy a fenébe lenne valóság ????
2016. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 D-Mano ***** válasza:
46%

[Egy pár előzetes megjegyzés: Lehetséges, hogy a pszichiáterek/ pszichológusok nem végeztek megfelelő munkát, és ez, ami veled van a) valódi elmezavar b) csak alvási/álmodási zavar- persze mindezek megspékelve egy jó adag balszerencsével. Gondolom, nem véletlenül van a kérdés itt az ezotéria témakörben; nos, én csak egy, a dologra nyitott, ember vagyok, aki olvasott pár dolgot, és egyáltalán nem igazi szakértő. A következőkben csak azt szeretném leírni, hogy az általam ismert információk alapján merrefelé lehet elindulni, hogy ha a megoldáskeresésedet az ezotéria területére IS kiterjeszted. (Az "IS"-sel azt akartam kiemelni, hogy továbbra se add fel a pszichológia, pszichiátria útját sem.) ]


Nos, ha nem elme/álomzavar a dolog akkor lehet többek közt: a) ártó szellem b) démon c) átok (nevezzük ezeket együttesen "ártó entitásnak"). Ezekben az esetekben az ártó entitás VAGY (A eset) attól függetlenül használta fel az elmédbe piszkálás során a Bleach világának karaktereit, jellegzetességeit, hogy te azt előzőleg ismerted-e vagy sem, VAGY, és ezt tartanám a valószínűbbnek, (B eset) egy, a már az elmédben lévő "kontextust" használt fel az elmédben való ügyködéshez, amely kontextus jelen esetben nem más, mint a Bleach világának karakterei, jellegzetességei.


Ha ez lenne a helyzet, Aizen akkor sem lenne valós, csak az ártó entitás vette volna fel Aizen karakterét megjelenési formának.


S ekkor sem biztos, de az esélye megvan annak, hogy a sok szerencsétlenséget, ami veled történt, az ártó entitás okozta.


Nem tudom, mekkora az esélye, hogy az általam leírtakhoz hasonló oka legyen a jelenlegi problémádnak, de ebben az esetben az ezotériában jártas szakember tudna csak segíteni rajtad.


És itt jön be a szakember megtalálásának problematikája. Valószínűleg nem kell túl mélyre ásni az interneten, hogy találj szakembert, csak sajnos 99% a valószínűsége, hogy az így talált "csodadoktoroktól" segítséget kérve igen hamar elfogyna a pénzed, a problémád pedig megmaradna. Tehát a legtöbb ilyen ezo szakember csaló!(Tehát: vigyázat!) Sajnos én sem tudok neked a szakember felkeresésében semmilyen tippet adni.


Remélem, segíthettem valamicskét.

2016. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 40 percig olvasgattam az informàciokat amiket megadtàl / amiket "vàlasznak" irtak elözö kérdésednél. Elöször is szerintem vegyél egy mély lélegzetet és nyugodj le. Elég sokféle vàlaszt kaptàl, megprobàltad elfogadni hogy nem valos, magad mögött hagyni, de csak egy kis ideig hasznàlt, s végûl visszatért. Régebbi kérdésednél ugy érzem, hogy föleg azt vàrtad hogy valaki lerija, megerösitse neked azt, hogy ez valoban egy probléma, hogy valami betegség vagy hasonlo. Most viszont az érdekel téged, hogy mit lehetne ellene tenni, ami szerintem joval jobb megközelités. Sok féle vàlaszt kaptàl, eddig ezek szerint nem nagyon volt hatàsuk, ezért is tetted fel ugye ujra a kérdést. Ezek utàn nem fogom ismételni a többieket (~38 vàlaszolot), màs oldalrol közeliteném meg a dolgot.

Ha eddig még nem tetted meg, fogadd el ahogy érzel, és amit gondolsz, ne tagadd le magad elött, az csak neheziti a helyzetet.

Màsoktol nem kaptàl rà vàlaszt, de magadban kerested-e? Azt javaslom hogy tanulj meg agykontrollozni példàul. Nem nagy dolog, nem kell hozzà se hit, még nagyon akarat se, bàrki megtanulhatja és egyàltalàn nem hangzik természetfelettinek. Ha messzebre szeretnél menni, vannak meditàciok is. Ez màr a spirituàlis megoldàsok fele hajlik, amennyiben ezzel nem probàlkoznàl (bàr szerintem megérné), az agykontrollt, ami a gondolatok erejét felhasznàlva oldja meg problémàidat, segit céljaid elérésében stb... megéri megtanulni. Mellesleg én sem biznék ilyen neten talàlhato "spirituàlis szakemberekben". Inkàbb, vedd a kezedbe az irànyitàst. Ha érdekelne az agykontroll és/vagy meditàciok, van pàr video yt-n. Ha részletesebben szertnél hallani roluk, irj privàtban.

(Ui.: Ha tévedtem volna az elején leirt összefoglaloban, akkor azért elnézest kérek.)

2016. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!