Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Keverem a valóságot egy...

Keverem a valóságot egy kitalált (Anime) világgal, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne az én nagy bajom, hogy évek óta elhiszem, hogy létezik a Bleach világa. Ennek pedig okai vannak, szeretném azt hinni hogy őrült vagyok, de ezt pszichologus, és pszichiáter is tagadta. Szerintük nem küzdök pszichés problémákkal, illetve személyiségzavar/skrizofréniával. (Ami ugye takarja is a pszichés zavarokat)

Sajnos 23 éves nő vagyok. Normális munkával, normális élettel.

De gyerek korom óta ( 16 éves koromtól ) hiszek abban, hogy a Bleach (Anime) igaz dolgokat, illetve embereket személyesít meg.

Sok időt töltöttem gyermekotthonban. És ott fajultak el a dolgok is..

Régen azzal kezdődött az egész, hogy volt egy álmom, amiben felnőtt nő voltam, s íjedten szaladtam, egy parkban.

Jött utánam valami furcsa lény (akitől a mai napig rettegek) aranyszínű volt, kezei nem voltak, csak éles kard szerű valamik. És a làbai is ilyenek voltak.

Álmomban elestem, mert megbotlottam egy bokorban, a lény pedig fölémtornyosult, és a szavak, amiket mondott, a mai napig az emlékeimben maradtak. Idézem, "Én leszek a végzeted, életed megváltoztatója, ő érte. És a végzeted elől nen tudsz menekülni" 16 éves voltam, soha egy álmomtól nem féltem annyira, mint akkor ettől. Még nappal is alig mertem akár vécére is kimenni heteken át.

(Hozzáteszem, akkor már láttam a Bleachet, de nem érdekelt különösebben)

Aztán egy kb két hónappal késöbb egyik reggel arra ébredtem hogy valaki simogatja a fejem. Mikor kinyitottam a szemeim, azt hittem sokkot kapok. Mivel egy Bleach karakter állt elöttem, élő emberként. (Aizen)

Emlékszem, összeszorítottam a szemeim, mire kinyitottam, már nem volt ott.

Aztán nagyon sok csapás ért 20 éves koromig. Amiket az emberek elsem hittek, hogy ennyi minden megtörtént velem. ( kegyetlen halálesetek, nemi erőszak, testi erőszak. Elvesztettem a családom. Hajléktalan is voltam. Mint egy film...)

Aztán, 19 éves voltam, mikor ültem a buszon. Pestre utaztam. Akkor tartottam a vasútállomásra. Összevoltam omolva.

A szívem összeszorult, ha erre a nyomorult anime karakter Aizenre gondoltam.

Vagy különböző dolgokra. ( Furcsa emlékek kavaroktak bennem. Idézetek. Egy szőke nő, harang virág, és tavaszi tőzike. Ahogy egy lapra rajzolgatok harangvirágot, de úgy éreztem, ezek nem az én emlékeim) Szóval a busz elérkezett egy vasúti sínhez. A busz megállt, én pedig bámultam magam elé, és próbáltam elhitetni magammal, hogy csak elmebeteg lehetek. Aztán feltettem magamban a kérdést, hogy tényleg létezel? ( Utalva ezzel minden emlékemre) aztán már csak egy nő hangját hallottam, hogy felórdít, hogy a vonat elvitt egy kocsit. Félelem lett úrrá rajtam, úgy éreztem, hogy ezt is az a nyomorult karakter tette.

Percekkel késöbb a busz ajtai kinyíltak, én pedig rohantam. ( Hozzáteszem. Azért tudok ilyen könnyen írni erről, mert felül is írtam, ennél komolyabb dolgokon is keresztül mentem)

És megint láttam azt az átkozott kitalált karaktert.

Most meg itt vagyok, 23 éves női fejjel, és nem szünnek az érzések.

Az álmaim folytatódnak, lidércekről, halálistenekről, és azt akarom hinni, hogy beteg vagyok, de azok a nyomorult pszichiaterek nem akarják egyszerűren alátámasztani a véleményem.

Most a válaszolók nagy része azt fogja írni, kamu kérdés. Mondjuk, én sem hinnék ilyet el. De lenne jobb dolgom is, munka után, minthogy ilyenekkel trollkodjak 23 éves fejjel.

Nem tudom, mit tegyek? Az álmaimban azt mondja az a lény, hogy nem sokára beteljesül a végzeted, én meg félek!!!



2016. jún. 30. 23:42
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Még annyi. Hogy annyira bevagyok már dilizve, hogy azthiszem, egy illúzióban élek, egy szimulált világban, szimulált emlékekkel...
2016. jún. 30. 23:44
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
Mivel vagy most elégedetlen? Szeretnéd, ha az erőszakolóid megdögöljenek?
2016. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Kedves Lucifer-666! Tudtam, hogy nem fogod kihagyni a kérdést...
2016. jún. 30. 23:54
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kérdés túl hosszúnak tűnik ahhoz, hogy egyszerű trollkodás legyen, úgyhogy komoly válaszként ezt tudom felajánlani: miért kérdezel minket? Mi nem vagyunk se pszichológusok, se pszichiáterek. Nem hiszem, hogy itt bárki is elég kompetens ahhoz, hogy segítsen.
2016. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
11%
Troll kérdés.
2016. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Említettem a kérdésben is, hogy pszichologus/pszichiáter nem segített. Csak valami pszichés jellegű vizsgálatra küldtek, ahol semmi elmebajt nem találtak, sajnos...
2016. júl. 1. 00:11
 7/49 anonim ***** válasza:
45%
Most azt akarod mondani a Bleach nem valóság? Azt ajánlom vigyázz a szádra mert a kedvenc italomról beszélsz
2016. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de ha ezt elmesélnéd bármelyik pszichiáternek, valószínű, hogy nem azzal küld haza, hogy semmi bajod...szóval itt valami kamu van a dologban, esetleg menyj el még egyszer egy vizsgálatra és nekik is ezt verziót add elő, amit nekünk ide leírtál.
2016. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
66%
Huhh. Szegény lány!:( Én nem vagyok szakember, de szerintem abba a világba menekülsz a saját életed rémségei elől. Nekem legalábbis nagyon úgy tűnik. Ez olyan, mintha neked felnőttként is megmaradtak volna a "képzeletbeli barátaid". Nem csoda egyébként azok után, amiket írtál. Nem hiszem, hogy elmebeteg vagy. Aki az, az nem tudja ezt ennyire tárgyilagosan leírni. Tanácsot nem tudok adni,csak annyit, hogy próbálj minél jobban kiteljesedni a jelen életedben, a munkádban, az emberi kapcsolataidban, keresd a boldogságot. Engedd el valahogy azt ami veled történt! Biztos nehéz lesz, de ha megnyugodsz végre, és lezárod ami mögötted van, akkor el fognak tűnni.
2016. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim válasza:
76%
Tudom hogy azt írtad már jártál pszichológusnál és pszichiáternél. Pszichológushoz mindenképpen érdemes visszamenni, hiszen oda nem betegek járnak... a gyerekkori traumáidat kibeszéled magadból, ő pedig segít megoldást találni, ráterelget a helyes útra... lehet hogy pikkpakk megszűnnének, ezek a furcsa "látomások"... Az pedig, hogy a pszichiáter szerint nem vagy beteg, annak örülj!!! semmiképp se sajnáld! Az a legnagyobb butaság, hogy megpróbálod magadnak bebeszélni, hogy beteg vagy. Nem vagy beteg, lelkisérült viszont lehetsz, amin egy jó pszichológus tud neked segíteni.
2016. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!