Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halálunk után megtudjuk az...

Halálunk után megtudjuk az igazságot?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 22:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatban ?
2016. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindennel.
2016. júl. 19. 22:50
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
A halál pillanatában, a halál kapuján való átlépéskor tárul fel a lét értelme.
2016. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Talán. Téged érdekelne akkor még az igazság bármivel kapcsolatban is, mert én megmondom őszintén, hogy engem nem, mikor már jól le.szoptam magamat az életben .
2016. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha az életedben nem jössz rá az "igazságra" akkor a halálod után sem fogsz.
2016. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy halálod pillanatában megtudd az igazságot. De halj meg, mielőtt meghalnál, és akkor biztosan tudni fogod az igazságot!
2016. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
bizony, ahogy a 6-os írja - ezeket szolgálták a tradicionális beavatási szertartások. "Haljatok meg még életetekben, kedves tanítványaim" - mondta a zen mester
2016. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Már aki...

Ha van túlvilág, én halálom után megtudom, hogy tévedtem, mikor az életemben nem hittem benne.

Ha nincs túlvilág, akkor soha nem fogja megtudni az, aki hitt benne.

2016. júl. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

dubitus. Máshol láttam, tudsz a bennünk lakó Istenről. Akkor miért degradálod a halál pillanatát egy ilyen kérdésre, 'van-nincs nahát, ejnye, tévedtem'? Ha bennünk van az Örökkévaló - miért nem érdekes, hogy esendő, gyarló életemet elhagyva Hozzá érkezzem?

Plótinosz a halála előtti pillanatokban mondta: 'Megkísérlem a bennem lakó istenit visszavinni a világmindenségben lakozó istenihez.'

[link]

2016. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pál apostol mondta:"Most tükör által homályosan látunk. Akkor majd színrőlszínre."
2016. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!