Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan deríthetném ki az...

Hogyan deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés
Az interneten kitöltöttem egy elozo élet tesztet, amelynek lényege az volt, hogy megmondja ki voltam elozo életemben, de én biztos vagyok benne, hogy rossz eredmény jött ki, mivel azt mondja, hogy 1200-as évek végén éltem, de én úgy tudom, hogy 600 évente van leszületés és néha 400 is lehet.

2016. jún. 14. 23:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
56%

Úgy, hogy alátámasztod a 600 és 400 évet.

De nem fogod.

2016. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne alátámasztani?
2016. jún. 14. 23:10
 3/45 anonim ***** válasza:
Akkor miből gondolod?
2016. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

1 az ilyen tesztek 100%ban baromságok

2 ez alapból baromság

2016. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Jaj, szerintem ez nincs így meghatározva, hogy konkrét idő, meg szerintem ezek a netes kalkulátorok inkább érdekesség, ilyen játékféleségnek vannak kirakva, mert ez így nincsen megszabva, hogy csak konkrét idő után lehet. Az úgy tudom, úgy van, hogy amikor visszatér a Mennybe az előző életedből az összes szereplő, akikkel még karmikus feladatotok van egymással, tanítanotok kell egymásnak valamit, akkor együtt összeültök, és összeraktok közösen új sorsot magatoknak. Szóval amúgy meg a karma által lehet tanulni, ha valakinek vagy akár saját magának nem bocsájtott meg valaki valamit, akkor valamikor belekerül ő is abba a szituációba, akinek nem bocsájtottak meg, és akkor megtapasztalja, és ebből megtanulja, hogy az rossz, és ne szúrjon ki többet a másikkal, és már ő sem fogja tenni, mert megtapasztalja a másik oldalt is, hogy az rossz. Szóval amikor visszatért az összes szereplő, akkor újra összeraktok egy nagy "játékot", színdarabot közösen, és akkor majd valamikor lejátsszátok. Meg amúgy azt mondják, hogy nincsen elég fizikai test, -megnyilvánulni általa, benne az anyagi világban- úgyhogy mostanság csak azok jönnek le, akinek sok karmájuk,/ törleszteni -és ezáltal tanulni valójuk; vagy pedig nagy feladatuk van. Mert kb valaki mondta, persze konkrét számot ugye nem tudunk, mert hogyan is lehetne tudni, hogy max kb a 10 %-a lehet most az összes léleknek leszületve.
2016. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Ja meg hát kideríteni, hát nemtom, az aurának elvileg van egy része, ami minden emléket magában tárol, előző életekből is. Hát meg amúgy regressziós hipnózissal, de ott aszonják, olyan valami felejtésfalnak nevezem most, szóval hogyha áttörik, akkor visszacsinálni meg nem lehet, és akkor esetleg előkerül egy olyan emlék, a felszínre, aminek kihatása lesz a jelenlegi, mostani életre, és befolyásolja azt. Pl hogy valaki mondjuk valami bűnöző volt előző életében, és akkor ebben a mostaniban meg pl azon gyötrődne esetleg, hogy "hogy lehettem ilyen szörnyű alak", mondaná ő, és akkor egész végig ezen gyötrődne, és nem is arról szólna egyáltalán a sorsa , amit meg mostanra kitalált magának. És ha nem a helyén van, akkor beindul a pillangóhatás, hogy akkor csomó szituáció nem ott vagy akkor történik, amikor kell, és akkor kibillenti a többieket is, és borul az egész "színdarab", úgyhogy olyankor meg odafentről ki szokták venni hát kb a "játékból", mert hogy akkor a többieket is "kilöki" azokból a szituációkból, amiért lejöttek, amiket meg akartak tapasztalni.
2016. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
35%
Mekkora marha vagy te öcsém.
2016. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Yog-Sothoth ***** válasza:
Add össze a 600 meg 400 évet, és akkor simán élhettél az 1200-as évek végén, sőt, még kicsit előbb is.
2016. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
2016. jún. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Azzal nem értenék egyet (bár nem vagyok jártas ilyen téren), hogy a lelkeknek csak 10%-a van leszületve, ugyanis sose volt ilyen magas a születések száma a Földön, mint napjainkban. Gondoljunk csak Indiára, Kínára... Jelenleg a Föld országainak többségében növekszik a születésszám és fog még legalább 30 évig kb. Amúgy most, hogy olvastam amiket írtál, hát játékszernek érzem magam magasabb erök által. Talán mindannyian játékok vagyunk csupán.
2016. jún. 15. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!