Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bak nő és oroszlán férfi?

Bak nő és oroszlán férfi?

Figyelt kérdés
Már évek óta együtt vagyunk a párommal. Rá is és rám is nagyon jellemzőek a horoszkópunk jellemzői. Eleinte nem volt probléma, de mostanában úgy érzem kioltjuk egymás energiáit. Szerintetek összeillik ez a két jegy?

2016. júl. 20. 08:35
 1/3 Yog-Sothoth ***** válasza:
100%
Talán egymásban kéne keresni a választ (nem szó szerint ám), nem pedig az asztrológiában.
2016. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, persze. Csak gondoltam felteszek egy ilyen kérdést direkt az ezotéria kategóriában, ahol gondoltam ehhez értő emberek kifejtik a véleményüket. Ezért nem a párkapcsolati problémák kategóriában tettem fel a kérdést. De köszönöm a válaszod. :)
2016. júl. 21. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy időben nagyon tetszett egy bak lány, de rendesen próbára tette a türelmem, végül nem is jöttünk össze.

Nekem eléggé körülményes és talán kicsit unalmas, rend/szabálymániás volt.

2016. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!