Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen hálanaplót kapni?

Hol lehet ilyen hálanaplót kapni?

Figyelt kérdés

(Nem teljesen ezoterika, de máshova nem tudnám besorolni.)

Tescoban vagy Auchanban láttam kb. fél éve olyan hálanaplót, ami volt sötétkék és bordós színben is -mintha férfi és női változat lenne. Belelapoztam és nagyon jónak tűnt, de sajnos nem emlékszem kiadóra meg semmi másra, és neten hiába írom be, mindenhol a rommá propagált Harmonetes van, de amit keresek, egyrészt annál sokkal jobb volt, másrészt...másrészt van rá okom, hogy ne akarjak semmi Harmoneteset venni. :)

Találkozott esetleg valaki ezzel? Hol keressem? Sok helyen néztem azóta, de nem találom. Akkor sajnos nem akartam költeni rá, gondoltam, majd fizu után..:-/



2016. júl. 21. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg valami ezoterikus boltban lenne érdemes megnézni... De én simán csak fogtam egy szép füzetet és írogattam bele.
2016. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jehova gyülekezetet, ők osztogatják ingyen
2016. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!