Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek is volt ilyen? Ijesztő...

Veletek is volt ilyen? Ijesztő ember

Figyelt kérdés

Múltkor a buszra felszállt egy néni, nagyon nagyon mogorva és ijesztő feje volt, a haja mindenfelé állt, nyaktól bokáig érő fekete kabát volt rajta (mint valami talár), még a járása is ijesztő volt. Ráadásul végig magyarázott hangosan és közben hadonászott. Engem olyan rossz érzés fogott el, mikor megláttam, mint még soha. Aztán kicsit sajnáltam, mert elég előítéletes voltam vele, de nem tehetek róla. Aztán ma megint láttam teljesen máshol és nagyon megijedtem.

Először is szerintetek van alapja ennek az ijedtsegnek, vagy én vagyok nagyon gonosz és felszínes? Másodszor: ti talalkoztatok/lattatok már hasonló személyt?



2016. júl. 22. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Más is látta, vagy csak te?
2016. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy mogorva nénitől megijedtél? Hejj mi lesz veled, amikor sorra telepítik majd be ide a bevándorlókat...
2016. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is ember volt.
2016. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fleurr ***** válasza:
Ha ugyanabba a városba lakunk és 40-50 körüli barna hajú nőről beszélsz aki mindig fekete bőrdzsekit és fekete bőrtáskákat visel, akkor láttam már. Mindenki az "őrült nőnek" hívja és senki se tudja mit hord a táskáiban, egyesek szerint a legkisebben fegyverek vannak. Szokása idegenekkel kiabálni, és néha a parkban a levegővel veszekedni.
2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yog-Sothoth ***** válasza:
Boszorkány volt
2016. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen egyszer volt, a nagypapamat mentem meglatogatni egy oregek otthonaban es az egyik lakonak nyitva volt az ajtaja. Felhomaly volt de ilyen hihetetlenul feher es gonosz arca volt, vekony es mozdulstlanul allt es bamult es ilyen hihetetlenul gonosz auraja volt.


En egy nagyon nyugis ember vagyok, kiakadni is max evente ketszer ha sikerul, de meglattam raneztem es elkezdtem sikitani es rohantam le a lepcson zokogva. A mai napig eszembe jut es fogalmam sincs mi a mano lehetett, de egyszeruen olyan volt mint valami gonosz hulla a felhomalyban.


Mindezt ugy, h fogalmam sincs h ezelott mikor sikitottam, vagy sikitottam e valaha egyaltalan.


Hatborzongato volt.

2016. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!